Tahtas, bērnu dīvāni

Attēlotas 1–12 no 16 precēm

Tahtas un bērnu dīvāni

Tahtas ir kompakts un funkcionāls risinājums ikvienā mājā. Tahtas un bērnu dīvāni būs izcilas telpās, kurās nepieciešams ekonomēt vietu, taču pateicoties bagātīgajai dizaina izvēlei, tas būs skaists interjera papildinājums.

Lielisks risinājums bērnistabā un jauniešu istabas, lai izceltu viņu personības ar katram piemeklētu dizainu un pēc iespējas vairāk būtu brīvā vieta istabā dažādām aktivitātem.

Tahtas ikvienai istabai

Tahtas lieliski iederēsies bērnistabā, viesistabā un guļamistabā. Pateicoties dažādajiem izmēriem un stūru novietojumam, tās viegli iekļausies jebkuras telpas koptēlā.

Iegādājoties tahtu pievērs uzmanību stūra novietojam, lai tā atbilstoši iekļautos telpā un būtu maksimāli funkcionāla. Piedāvājam tahtas ar dažādiem novietojumiem:

Kādu tahtu izvēlēties?

Izvēloties tahtu savai mājai nepieciešams apskatīt ne tikai kāds stūra novietojums būtu vispiemērotākais tieši Tev, bet arī kāda funkcionalitāte nepieciešama.

  • Izvelkamas tahtas – šis būs piemērots tieši Tev, ja to plāno novieto guļamistabā, lai būtu komfortablāka gulēšana pašam, vai arī dzīvojamajā istabā ciemiņu uzņemšanai.
  • Dīvāns-gulta – dīvāns-gulta lieliski iederēsies bērnistabā vai jaunieša istabā, lai būtu vairāk brīvās vietas ikdienā, bet komfortabla gulēšana nakts laikā.
  • Tahtas ar veļas kasti – veļas kaste ir ietilpīga glabāšanas vieta, tāpēc šis būs izcils risinājums, ja mājoklī nepieciešama vairāk uzglābāšanas vieta.