Tahtas un bērnu dīvāni

Attēlotas 1–12 no 15 precēm

Tahtas ir kompakts un funkcionāls risinājums ikvienā mājā. Tahtas un bērnu dīvāni būs izcilas telpās, kurās nepieciešams ekonomēt vietu, taču pateicoties bagātīgajai dizaina izvēlei, tas būs skaists interjera papildinājums.

Lielisks risinājums bērnistabā un jauniešu istabas, lai izceltu viņu personības ar katram piemeklētu dizainu un pēc iespējas vairāk būtu brīvā vieta istabā dažādām aktivitātem.

Tahtas ikvienai istabai

Tahtas lieliski iederēsies bērnistabā, viesistabā un guļamistabā. Pateicoties dažādajiem izmēriem un stūru novietojumam, tahtas un bērnu dīvāni viegli iekļausies jebkuras telpas koptēlā un būs funkcionāli guļamie dīvāni vai izvelkamie guļamie dīvāni. 

Iegādājoties tahtu pievērs uzmanību stūra novietojam, lai tā atbilstoši iekļautos telpā un būtu maksimāli funkcionāla. Piedāvājam tahtas ar dažādiem novietojumiem:

Kādu tahtu izvēlēties?

Izvēloties tahtu vai bērnu dīvānu savai mājai nepieciešams apskatīt ne tikai kāds stūra novietojums būtu vispiemērotākais tieši Tev, bet arī kāda funkcionalitāte nepieciešama.

  • Izvelkamas tahtas – šis būs piemērots tieši Tev, ja to plāno novieto guļamistabā, lai būtu komfortablāka gulēšana pašam, vai arī dzīvojamajā istabā ciemiņu uzņemšanai. Šādi izvelkamie guļamie dīvāni ir ne tikai ļoti funkcionāli, bet to dažādo audumu izvēle padar to arī kā skaistu dizaina elementu.
  • Dīvāns-gulta – dīvāns-gulta lieliski iederēsies bērnistabā vai jaunieša istabā, lai būtu vairāk brīvās vietas ikdienā, bet komfortabla gulēšana nakts laikā uz guļamā dīvāna.
  • Tahtas ar veļas kasti – veļas kaste ir ietilpīga glabāšanas vieta, tāpēc šis būs izcils risinājums, ja mājoklī nepieciešama vairāk uzglābāšanas vieta.