Bērnu gulta 120×60 FA6023

No 102,00 Add to wishlist

Bērnu gulta 120×60 FA6023 paredzēta mazulim no pirmajām dzīves dienām. Skaista gultiņa, izgatavota no priedes koka, krāsota ar ekoloģisku krāsu. Tā izceļas ar stabilu struktūru, pateicoties kurai gultiņa slietošana ir ērta un droša. Gultiņas matrača pamatne fiksējas 3 dažādos augstumos. Starp pamatnes līstēm ir atstarpes, lai gaiss visu laiku varētu cirkulēt. Gaisa cirkulācija matracī palīdzēs saglabāt to higiēnisku.

 • izmēri:
  • iekšējais: 120 x 60 cm
  •  ārpuse: 127 x 67 x 87 cm
 • apakšas augstums (no zemes):
  • 54 cm
  • 39 cm
  • 24 cm
Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Materiāls

Koks

Matracis

Matracis nav iekļauts cenā

Piemērots matracim

120x60 cm

Redeles

iekļauts

Veļas kaste

Bez veļas kastes

Kājas

ar kājām

Īpasības

Ar izņemamām lamielēm
Ar koka kājām
Ar lamielēm
Bez matrača
Regulējams augstums

Preces apraksts

Bērnam pareizo mēbeļu izvēle nav vieglākā lieta. Ir daudzi faktori, kas veicina laimīgu bērnību. Viena no tām, bez šaubām, ir telpa, kurā mēs augam. Vieta, kur speram pirmos soļus, iepazīstam krāsas, pirmos vārdus, iemācāmies nosaukt pasauli un ieraudzīt tās skaistumu. Tāpēc ir tik svarīgi radīt bērnam draudzīgu telpu.
Bērnu gultiņa ir viens no vissvarīgākajiem un noteikti viens no pirmajiem pirkumiem pēc bērna piedzimšanas. Tieši gultiņā bērns savus pirmos dzīves mēnešus pavadīs visvairāk laika, atpūšoties un spēlējoties. Pareizi izvēlēts matracis un ērta un droša gultiņa nodrošina jūsu bērnam mierīgu un kvalitatīvu miegu.

Bērnu gulta 120×60 FA6023

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.