Datorgalds ar plauktu ADKB1246

122,00 Add to wishlist

Atvērta tipa augstais grāmatu plaukt apvienojumā ar rakstāmgaldu sniedz risinājumu ērtai darba / mācību vietai. Ideāli piemērtos nelieliem dzīvokļiem vai mazām ofisa telpām.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Materiāls

LKSP

Atvilktnes

Bez atvilktnēm

Īpasības

Ar penāli
Ar plauktiem
Atvērts

Novietojums

Kreisais stūris
Labais stūris
Universāls

Preces apraksts

Rakstāmgalds un grāmatu plaukts, kas apvienoti vienā funkcionālā mēbelē- risinājums katram, kurš novērtē kārtību un labu organizāciju darbā. Galda virsma ļaus jums izkārtyot savus mācību vai darba metriālus un datoru. Savukārt plašais atvērtā tipa grāmatu plaukts ir ideāla vieta, kur uzglabāt nepieciešamākās grāmatas, dokumetu mapes vai jebko citu.

Minimālisma dizains un salīdzinoši mazais izmērs padara rakstāmgaldu ar grāmatu plauktu īpaši piemērotu maziem dzīvokļiem, kā arī mūsdienīgam interjeram, kas koncentrējas uz vienkāršību un eleganci.


Izgatavotas no 16 milimetrus biezas laminētas plātnes ar augsta līmeņa nodilumizturību. Redzamās malas ir pārklātas ar ABS apmalēm, kas sniedz mēbelei paaugstinātu izturību pret bojājumiem.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.