Divdurvju skapis ADKS1414

No 195,00 Add to wishlist

Divdurvju skapis ar dēbju karināmo stangu un ietilpīgiem plauktiem skapja augšējā daļā un divām funkcionālām lādēm lejas daļā. Lādes aprīkotas ar GTV ražotām metāla veltņu vadotnēm, kas nodrošina klusu un ērtu lāžu izmantošanu. Skapja malas ir pārklātas ar ABS malu, lai nodrošinātu augstu aizsardzību pret bojājumiem.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Materiāls

LKSP

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Durvju skaits

2

Durvju veids

Veramas durvis

Īpašības

Ar atvilktnēm
Ar durvīm
Ar plauktiem
Ar veramām durvīm

Preces apraksts

Drēbju uzglabāšana bieži ir problemātiska, it īpaši mazos dzīvokļos. Populārākā izvēle drēbju un mantu glabāšanai parastiu ir skapis, tapēc tam ir jābūt gan ietilpīgam, gan funkcionālam. Divu  veramu durvju skapis ar atvilktnēm ir universāla un praktiska mēbele, kas mājas interjerā lieliski papildinās guļamistabas, priekšnama, bērnistabas vai viesistabas iekārtojumu. Skapja lejas daļā ir divas ietilpīgas atvilktnes, kas montējās uz metāla veltņu vadotnēm. Aiz veramām durvīm ir četri plaši plaukti un metāla stanga drēbju pakaramo karināšanai. Mēbeles ir rūpīgi izgatavotas no augstākās kvalitātes laminētas plātnes, kas ir izturīga pret nodilumu. Skapja malas ir apstrādātas ar ABS apmalu, kas nodrošina mēbeles ilgāku kalpošanas mūžu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks.

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.