Kumode ADKM1101

107,00 Add to wishlist

Ietilpīga kumode ar plauktiem un atvilktni. Tā veidota koka tekstūras rakstā bez rokturiem. Moderna atvilktne piešķir eleganci un stilu visai konstrukcijai. Savukārt durvis slēpj vienu plauktu, kas ievērojami palielina mēbeļu lietojamību.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Materiāls

LKSP

Novietojums

Uz grīdas

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Durvju skaits

1

Durvju veids

Veramas durvis

Īpasības

Ar atvilktnēm
Ar durvīm
Ar plauktiem
Ar veramām durvīm

Preces apraksts

Kumode izgatavotas no 16 milimetrus biezas laminētas plātnes, kurai ir lieliska nodilumizturība. Redzamās malas ir pārklātas ar ABS malu ar paaugstinātu izturību. Tas padara produktu ideāli piemērotu gan mājas kabinetam, gan arī birojam, kurā strādā daudzi cilvēki. Atvilktne aprīkota ar metāla veltņu vadotnēm.

Inovatīvs un pārdomāts risinājums -  šo kumodi iespējams apviet ar galdu, veido funkcionālu stūra rakstāmgalduas. Šis risinājums ļauj maksimāli izmantot pieejamo telpu, vienlaikus saglabājot mēbeļu lietošanas ērtumu un estētisko izskatu. Pateicoties efektīvajam dizainam, komplekts būs ideāls gan birojā, gan mājās.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.