Matrača pārvalks 180×200 C11300006

64,00 Add to wishlist

Matrača pārvalks zem palaga pasargā matraci no traipiem un netīrumiem, tādējādi paildzinot tā kalpošanas laiku. Matrača pārvalkam ir elastīga apmale, lai tas neizslīdētu un lai arī matrača malas būtu pasargātas.

Lyocell audums ir patīkams ādai, elpojošs un bioloģiski noārdāms, tas nodrošina lielisku komfortu valkājot un ir noturīgs pret izstaipīšanos.

Audums: 100 % Lyocell

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kategorijas

Kolekcija

Īpašības

Noņemams pārvalks

Piemērots matracim

180 x 200 cm

Materiāls

Liocels(Tencels)

Preces apraksts

Higiēnas nodrošina, ja tiek nodrošināta mitruma necaurlaidīgs slānis gan bērnu, gan pieaugušo matračiem. Paladziņš matračiem, bērnu matračiem (izmēri 60 × 120 cm un 70 × 140 cm). Virskārta absorbē šķidrumu līdz sava dubultā svara apjomam. Palagi ir viegli uzklājami un malu gumijas tos notur vietā.  Tie var izturēt 100 reizes mazgāšanas reizes, saglabājot savas īpašības. Oeko-Tex 100 standarts ir ekoloģiskais marķējums. Der līdz 30 cm augstam matracim, jo tam malās ir elastīga gumija.


Tencels jeb Liocels ir celulozes šķiedra, kas iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Tā ražošana tiek veikta pēc noslēgta apļa principa, kas ļauj samazināt enerģijas un ūdens patēriņu. Tencel™️ liocela audums ir patīkams ādai, elpojošs un bioloģiski noārdāms, tas nodrošina lielisku komfortu valkājot un ir noturīgs pret izstaipīšanos. Šis materiāls silda ziemā un atvēsina vasarā, kā arī ļoti labi uzsūc un apkārtējā vidē atdod mitrumu.

Mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 60°C temperatūrā normālā režīmā.


Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks.

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Matrača pārvalks 180×200 C11300006"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.