Spilvendrāna 40×50 C11300010

16,00 Add to wishlist

Spilvena pārvalks pasargā spilvenu no traipiem un netīrumiem, tādējādi paildzinot tā kalpošanas laiku.

Lyocell audums ir patīkams ādai, elpojošs un bioloģiski noārdāms, tas nodrošina lielisku komfortu valkājot un ir noturīgs pret izstaipīšanos.

Audums: 100 % Lyocell

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kategorijas

Kolekcija

Īpašības

Noņemams pārvalks

Materiāls

Liocels(Tencels)

Preces aprakstsHigiēnas nodrošina, ja tiek nodrošināta mitruma necaurlaidīgs slānis gan bērnu, gan pieaugušo matračiem. Virskārta absorbē šķidrumu līdz sava dubultā svara apjomam. Spilvendrānas pārvalks var izturēt 100 reizes mazgāšanas reizes, saglabājot savas īpašības. Oeko-Tex 100 standarts ir ekoloģiskais marķējums.


Tencels jeb Liocels ir celulozes šķiedra, kas iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Tā ražošana tiek veikta pēc noslēgta apļa principa, kas ļauj samazināt enerģijas un ūdens patēriņu. Tencel™️ liocela audums ir patīkams ādai, elpojošs un bioloģiski noārdāms, tas nodrošina lielisku komfortu valkājot un ir noturīgs pret izstaipīšanos. Šis materiāls silda ziemā un atvēsina vasarā, kā arī ļoti labi uzsūc un apkārtējā vidē atdod mitrumu.

Mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 60°C temperatūrā normālā režīmā.
Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Spilvendrāna 40×50 C11300010"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *