Akcija

Virsmatracis 180×200 C3540329

169,00 135,00 Add to wishlist

Poliuretāna putu virsmatracītis. Matrača gludā puse ir nedaudz cietāka, ber profilētā puse – mīkstāka. Pārvalka sastāvs: poliesteris 100%

Virsmatracīša sastāvs:

  1. profilēts poliuretāna putu slānis 50mm
Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Materiāls

Putupoliuretāns

Matrača tips

Bezatsperu

Izmērs

180x200

Noņemams pārvalks

Atsperes

Bezatsperu

Matrača augstums

6

Stingrība

Mīksts

Īpašības

Divpusējs
Noņemams pārvalks

Preces apraksts
Virsmatracis sastāv no augstas kvalitātes profilēta porolona, kas guļvietā nodrošina gaisa plūsmu un mitruma novadīšanu. Profilētais porolons piešķir matracim mīkstumu un komfortu. Matrača gludā puse ir cietāka, ber profilētā puse – mīkstāka. Profilētais porolons lieliski aizpilda dīvāngultas spilvenu starpas. Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma ir noņemams un mazgājams ūdenī līdz 40° C. Audums un vatelīns atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Porolonu ir akceptējusi Igaunijas Alerģijas biedrība.

Putu poliuretāna jeb porolona matrači un virsmatrači sevišķi piemēroti tiem, kuri sapņo par komfortablu atpūtu par pieņemamu cenu. Galvenā šo produktu sastāvdaļa ir poliuretāns (porolons) – tas pēdējo 10–20 gadu laikā pilnveidojās, tagad visā pasaulē tas tiek norādīts starp plašāk izmantojamiem mīkstināšanas materiāliem. Poliuretāns ir ļoti viegls, tāpēc neradīsies nekādas problēmas, ja vēlēsieties matraci apgriezt vai pārcelt uz citu vietu. Vienkāršās struktūras dēļ, putu poliurētna virsmatrači un matrači sevišķi piemēroti bērniem, taču arī pieaugušie atradīs daudzas vērtīgas priekšrocības. Šie produkti izceļas ar plašu formu dažādību, tāpēc viegli atradīsiet savai gultai piemērotu matraci. Izvēloties šī tipa matraci, necietīsiet no muguras sāpēm, jo tas vienmērīgi sadalīs ķermeņa svaru un palīdzēs saglabāt mugurkaulu pareizā stāvoklī. Šajā materiālā nevairojas putekļu ērcītes, tāpēc putu poliuretāna matrači ļoti piemēroti ar alerģiskām slimībām slimojošiem cilvēkiem. Šādiem produktiem nav nekādu smaku, bet ja telpa tiek labi vēdināta, smakas neuzsūc arī sevī. Šī tipa matrači izguļas nedaudz ātrāk, tāpēc nav paši ilgmūžīgākie – to kalpošanas laiks sasniedz aptuveni 5 gadus. Lai nedaudz pagarinātu šo termiņu un vienmēr baudītu ērtu atpūtu, ieteicams regulāri mainīt šo matraču puses. Putu poliuretāna matrači un virsmatrači vada gan karstumu, gan aukstu gaisu – ja ļoti svīstat vai nepatīk lielāks siltums, varatētu sajust nelielu diskomfortu.


Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks.

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Virsmatracis 180×200 C3540329"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.