Virsmatracis 120×200 C3540825

219,00 Add to wishlist

Lateksa slāņa virsmatracis ar ziemas-vasaras pusēm. Vienā pusē vilnas kārta (ziemas puses), bet virsmatrača otrā pusē kokvilnas kārta (vasaras puse). Pārvalka sastāvs: kokvilna 40% / poliesteris 60%

Marača sastāvs:

  1. Vilnas slānis
  2. Perforēts latekss 30mm
  3. Kokvilnas slānis

Maksimālais ieteicamais gulētāja svars: 120kg

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Matrača tips

Bezatsperu

Izmērs

120x200

Noņemams pārvalks

Matrača augstums

5

Stingrība

Mīksts

Atsperes

Bezatsperu

Materiāls

Aitas vilna
Kokvilna
Latekss

Īpašības

Antialerģisks/pretsēnīšu
Divpusējs
Noņemams pārvalks

Preces apraksts

Virsmatracis sastāv no lateksa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un ir elastīgs, izturīgs, kā arī nav piemērota dzīvesvieta putekļu ērcītēm. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Gaišais stretch audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu, 100% dabīgu Sensity™ tehnoloģiju, kā arī tas ir mīksts un ķermenim draudzīgs. Matrača pārvalks ir noņemams un mazgājams temperatūrā līdz 60°C. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Produktam ir piešķirts Igaunijas Alerģijas biedrības marķējums.

Latekss - tiem, kuri plāno investēt atslābinošā un kvalitatīvā atpūtā! Latekss atkarībā no ražošanas tehnoloģijas var būt sintētisks vai dabīgs: sintētiskais produkts ir izturīgāks pret mitrumu un temperatūras izmaiņām, savukārt dabīgais tiek ražoti no kaučuka koka sulas – mīkstāks. Latekss ir ļoti elastīgs, tāpēc šī tipa matrači un virsmatrači ļoti labi pielāgojas Jūsu ķermenim, nodrošina augstu komforta līmeni un garantē, ka mugurkauls paliks pareizā stāvoklī. Šī iemesla dēļ tos ieteicams izvēlēties tiem, kuri bieži cieš no muguras un locītavu sāpēm – ja sāpes traucē izgulēties, lateksa virsmatrači un matrači Jums var palīdzēt. To virsma ātri reaģē uz Jūsu ķermeņa izmaiņām, tāpēc varēsiet ērti un neierobežoti kustēties. Lateksa matračos nekrājas putekļu ērcītes, tāpēc šādu produktu var izvelēties arī cilvēki ar alerģiju. Pateicoties lateksa struktūrai, matrači, kuru sastāvā ir daudz šī materiāla, ieteicami arī lielākiem cilvēkiem. Lateksa virsmatrači un matrači nereaģē uz otras pusītes kustībām, tāpēc dziļā miegā nejutīsiet, cik intensīvi grozās Jūsu gultas kaimiņš.Šie matrači nečīkst, tāpēc maksimāls komforts būs garantēts! Šī tipa matrači zināmi kā vieni no izturīgākajiem un ilgmūžīgākajiem: to kalpošanas laiks var sasniegt 10, bet dažkārt pat 12 gadus.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Virsmatracis 120×200 C3540825"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *