Virsmatracis lux 120×200 C3541025

319,00 Add to wishlist

Bieza lateksa slāņa virsmatracis. Virsmatrača pārvalka sastāvs: poliesteris 100%

Virsmatrača sastāvs:

  1. Vilnas slānis
  2. Mikroperforēts viļņainais latekss 45mm
  3. Kokvilnas slānis

Maksimāli ieteicamais gulētāja svars: 120kg

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Matrača tips

Bezatsperu

Izmērs

120x200

Noņemams pārvalks

Matrača augstums

7

Atsperes

Bezatsperu

Stingrība

Mīksts

Materiāls

Aitas vilna
Audums
Latekss

Īpašības

Antialerģisks/pretsēnīšu
Divpusējs
Noņemams pārvalks

Preces apraksts
Virsmatracis sastāv no īpaši bieza lateksa slāņa, kas ražots no dabīgā kaučuka koka sulas, un piešķir gultai īpašu komfortu. Papildu komfortu piedāvā vienā pusē esoša vilna (ziemas puses), bet otrā pusē esoša kokvilna (vasaras puse). Matrača pārvalks no gaišā stretch auduma ir mazgājams ūdenī līdz 60°C. Audums ir apstrādāts ar putekļu ērcītēm netīkamu Sanitized™ tehnoloģiju. Turklāt audumam ir veikta RucoPur™ apstrāde, kuras rezultātā audums reaģē uz ķermeņa temperatūras izmaiņām, samazina svīšanas iespēju, kā arī ir tam piemīt antistatiska iedarbība. Produktos izmantotā vilna, kokvilna, vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam. Produktam ir piešķirts Igaunijas Alerģijas biedrības marķējums.

Latekss - tiem, kuri plāno investēt atslābinošā un kvalitatīvā atpūtā! Latekss atkarībā no ražošanas tehnoloģijas var būt sintētisks vai dabīgs: sintētiskais produkts ir izturīgāks pret mitrumu un temperatūras izmaiņām, savukārt dabīgais tiek ražoti no kaučuka koka sulas – mīkstāks. Latekss ir ļoti elastīgs, tāpēc šī tipa matrači un virsmatrači ļoti labi pielāgojas Jūsu ķermenim, nodrošina augstu komforta līmeni un garantē, ka mugurkauls paliks pareizā stāvoklī. Šī iemesla dēļ tos ieteicams izvēlēties tiem, kuri bieži cieš no muguras un locītavu sāpēm – ja sāpes traucē izgulēties, lateksa virsmatrači un matrači Jums var palīdzēt. To virsma ātri reaģē uz Jūsu ķermeņa izmaiņām, tāpēc varēsiet ērti un neierobežoti kustēties. Lateksa matračos nekrājas putekļu ērcītes, tāpēc šādu produktu var izvelēties arī cilvēki ar alerģiju. Pateicoties lateksa struktūrai, matrači, kuru sastāvā ir daudz šī materiāla, ieteicami arī lielākiem cilvēkiem. Lateksa virsmatrači un matrači nereaģē uz otras pusītes kustībām, tāpēc dziļā miegā nejutīsiet, cik intensīvi grozās Jūsu gultas kaimiņš.Šie matrači nečīkst, tāpēc maksimāls komforts būs garantēts! Šī tipa matrači zināmi kā vieni no izturīgākajiem un ilgmūžīgākajiem: to kalpošanas laiks var sasniegt 10, bet dažkārt pat 12 gadus.

Matrača īpatnības:

  • atšķirībā no parastiem matračiem, virsmatracis ir plāns un aizņem maz vietas.

  • Matracis paaugstina Jūsu miega kvalitāti un padarīs Jūsu gultu tik komfortablu kā vēl nekad.

  • Speciāls matrača segums aizsargā to pret nodilumu un netīrumiem, kas nozīmē, ka matracis kalpos Jums ilgi, ilgi.

  • Ja Jūsu partneris un Jūs  vēlaties gulēt uz atsevišķiem matračiem, tad ziniet, ka matrača segums ir uzbūvēts tā, ka savienojumu starp matračiem Jūs pat nejutīsiet un Jūsu miegum nekas netraucēs.

  • Tas ir labs palīgs, kad pie Jums paliks viesi.Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Virsmatracis lux 120×200 C3541025"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *