Akcija

Virsmatracis lux 160×200 C3541128

399,00 319,00 Add to wishlist

Virsmatracis no 5cm bieza Serene porolona, kas pēc savām īpašībām ir līdzīgs Visco-porolonam jeb Memory porolonam. Pārvalka sastāvs: poliesteres 100%

Virsmatrača sastāvs:

  1. perforēts Serene™ porolons 5cm

Maximālais ieteicamais gulētāja svars: 120kg

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Matrača tips

Bezatsperu

Izmērs

160x200

Noņemams pārvalks

Matrača augstums

8

Atsperes

Bezatsperu

Stingrība

Mīksts

Materiāls

Audums
Viscoelastāns / visco-porolons

Īpašības

Antialerģisks/pretsēnīšu
Divpusējs
Noņemams pārvalks

Preces apraksts

Virsmatracis sastāv no 5cm bieza perforēta Serene™ porolona, kas apkārt ķermenim veido mīkstu un patīkamu formu, tādējādi nodrošinot maksimālu relaksāciju gan muskuļiem, gan arī skeletam.

Serene™ porolons pēc savām īpašībām ir līdzīgs visco jeb “porolonam ar atmiņu”, tomēr tas pie zemākas temperatūras “nesastingst”, tādējādi saglabājot savas labās īpašības arī vēsos apstākļos. Matrača pārvalks ir izgatavots no inovatīva 3D auduma, kas kopā ar perforēto pildījuma materiālu veido lielisku veselumu, nodrošinot brīvu gaisa kustību produktā. Šādā vidē putekļu ērcīšu izplatīšanās un svīšanas risks samazinās, kā arī tiek regulēta gulēšanas temperatūra. Samazinās svīšanas iespēja. Matrača pārvalks ir noņemams un mazgājams ūdenī līdz 60 grādiem. Produktos izmantotais vatelīns un pārvalks atbilst starptautiskajam Oeko-Tex 100 standartam.

Matrača īpatnības:

  • Matrača pārsegu var mazgāt pat mazā veļas mašīnā;

  • Matracis palielina gultas komfortu;

  • Speciāls matrača segums aizsargā to pret nodilumu un netīrumiem.

  • Ja Jūsu partneris un Jūs  vēlaties gulēt uz atsevišķiem matračiem, tad ziniet, ka matrača segums ir uzbūvēts tā, ka savienojumu starp matračiem Jūs pat nejutīsiet un Jūsu miegum nekas netraucēs.

  • Matraci var atrisināt ar vecās gultas vai matrača problēmu- tas aizsedz savienojumus starp diviem matračiem un padara gulēšanas virsmu gludu;

  • Tas ir labs palīgs, kad pie Jums paliks viesi.


Šīs matracis apvieno visu, kam ir jābūt augstas kvalitātes produktā – ērta izmantošana, jaunāko tehnoloģiju un inovatīvo izstrādājumu apvienojums, kvalitāte, dabiskas izcelsmes izejvielas, un kas vissvarīgākais 70 gadu ražotāja pieredze.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks.

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Virsmatracis lux 160×200 C3541128"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.