Яндекс.Метрика

Piegāde

Preču kategorijas
Salidzini.lv logotips

Preču piegāde

Iepērkoties mēbeļu internetveikalā '4istabas', preci iespējams izņemt bez papildus maksas kādā no mūsu veikaliem Valmierā, Cēsīs vai Limbažos. Veikalu adreses un darba laikus skatīt šeit.

Akcija!!!

  • Bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā internetveikalā veiktajiem pirkumiem un pasūtījumiem virs 500eur (vienā pirkumā). Piegāde tiek veikta līdz namdurvīm.
4istabas.lv internetveikalā iegādātās mēbeles tiek piegādātas klientiem visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar Latvijas Expresspasta starpniecību. Eksprespasts, izmantojot Latvijas Pasta un sadarbības partneru plašo piegādes tīklu, spēj nogādāt sūtījumus ātri un droši vistālākajā pasaules punktā. Preces tiek nogādātas līdz mājas vai daudzdzīvokļu nama ārdurvīm, kur pircējs pieņem preci.

Mēbeles tiek piegādātas nesamontētā veidā, iepakotas kartona kastēs vai plēvē. Izņēmuma gadījumos mēbeles var būt arī samontētā veidā par to iepriekš brīdinot klientu. Piegādes laiks no mūsu noliktavas līdz klienta namdurvīm: 1.-7.dienu laikā.

Mēbeles piegādes kurjeram tiek nodotas pēc 100% pasūtījuma apmaksas.

Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas ņemot vērā pasūtījuma piegādes adresi un pasūtīto mēbeļu svaru/apjomu.

Lai pārbaudītu piegādes izmaksas, spiediet šeit 

Precīzu piegādes izmaksu varēsiet noskaidrot , sazinoties ar mums web@4istabas.lv vai 22006640!


Ja Jūsu izvēlētās mēbeles nav pieejamas mūs noliktavā, tad mēbeļu pasūtīšana no ražotāja un pasūtījuma izpilde tiek veikta 4.-6.nedēļu laikā. Svētku mēnešos (kā piem. Ziemassvētki, Jāņi, dažādas Valstī noteiktās svētku dienas) pasūtījumu izpildes laiks var būt garāks, ņemot vērā valstī noteiktās brīvdienas gan pie mums, gan ārvalstīs.