Яндекс.Метрика

Stroma

Preču kategorijas
Salidzini.lv logotips

Kādus matračus ražo Stroma ?

Stroma ražo abpusēji lietojamus atsperu matračus bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Abpusēji lietojami – tas nozīmē, ka gan matrača vienas, gan otras puses pildījums ir viens un tas pats un to apgriežot, Jūs baudīsiet tādu pašu miegu kā guļot uz matrača otras puses. Atkarībā no matrača veida var atšķirties virsējais auduma stepējums, kas var būt stepēts ar kokvilnas vai vilnas šķiedru – vilna ziemā uztur siltumu, savukārt kokvilna puse vasaras mēnešos būs vēsāka. Ražošanā tiek izmantotas Bonell, Pocket un Micropocket atsperes. Sortimentā ir tikai viena veida bezatsperu matracis – Coco Ecological child, kas domāts zīdaiņiem. Stroma sortimentā bez matračiem ir arī virsmatrači, spilveni un aizsargpārvalki.

Kādi materiāli tiek izmantoti Stroma matraču ražošanā?

Stroma matraču ražošanā tiek izmantoti dabīgi, ekoloģiski, augstas kvalitātes un Eiropas Savienības regulu prasībām atbilstoši materiāli. Visi materiāli tiek piegādāti no atzītiem Eiropas ražotājiem.

Ar ko atšķiras Stroma matrači no citiem?

Pārsvarā matraču pildījumam tiek izmantota dabīgas kokvilnas šķiedra savienojumā ar citiem materiāliem – aitas vilna, kamieļvilna, linšķiedra, kokoss šķiedra, latekss u.c. Matrači ir gaisa caurlaidīgāki, jo, atšķirībā no citiem matračiem, to sānos netiek izmantots porolons (izņemot ekonomiskās klases matraci „Iris”). Visi Stroma matrači ir roku darbs. Stroma matraču sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Jo, kā zināms uz matrača malām pieceļoties vai apsēžoties tiek radīts vislielākais spiediens.

Kad ir pienācis laiks mainīt matraci?

Matrača mūžu ietekmē dažādi faktori – tā kvalitāte, lietotāja svars, cik bieži tas tiek lietots, kā mēs rūpējamies, lai matracis kalpotu ilgāk, mūsu veselības un dzīves stila izmaiņas.

Speciālisti iesaka matraci mainīt reizi 8-10 gados, kas saistīts ar cilvēka organisma fizioloģiskajām organisma izmaiņām un varbūt Jums ir vajadzīgs cits matracis nekā līdz šim.

Dažas vienkāršas norādes, ko „pateiks” Jūsu esošais matracis, ka vajadzētu sākt domāt to mainīt ir:

-       ja no rīta pieceļoties ir muguras sāpes, bet dienas laikā tās pašas par sevi pazūd;

-       ja Jūsu miegs nav tik labs kā iepriekš;

-       ja guļot uz cita matrača Jūsu miegs ir labāks nekā guļot uz Jūsu matrača;

-       un protams, ja matracim ir acīmredzami bojājumi.

Stroma matračiem ir 7 gadu garantija!