3 ieteikumi, lai viesistabu pārvērstu par vietu, kur gribas uzturēties vēl un vēl

3 ieteikumi, lai viesistabu pārvērstu par vietu, kur gribas uzturēties vēl un vēl

Viesistabas mēbeles?  Lielu daļa laika mājās pavadām viesistabā, kur gan atpūšamies paši, gan uzņemam arī viesus. Parasti šī ir telpa, kurai jārada omulīga, pozitīva un viesmīlīga sajūta, tā lai gan pats saimnieks, gan viesi vēlētos atgriezties.
Tāpat šīs telpas iekārtojums daudz var “pastāstīt” par saimnieka personību, interesēm. Turpinājumā daži ieteikumi, kam pievērst uzmanību, lai viesistaba būtu vieta, kur patiešām gribas uzturēties vēl un vēl.

Funkcionalitāte

Bieži mēdz būt tā, ka viesistaba nav tikai viesistaba, bet tā  var būt apvienota ar guļamistabu vai virtuvi, līdz ar to uzmanība jāpievērš telpas sadalījumam un pēc iespējas funkcionālākai tās izmantošanai.

Radošums 

Lai arī mēbelēm un interjera priekšmetiem vajadzētu būt vienotā stilā , tomēr pārāk liela saskaņotība var radīt garlaicīgu un paredzamu iespaidu. Ieviesiet savā viesistabā dažādus interjera elementus, kas piesaista uzmanību, piemēram, košus dīvāna spilvenus vai neierasta dizaina lampu.

Plānošana
Veikalos www.4istabas.lv atrodamas daudz un dažāds mēbeles, sākot no dīvāniem un sekcijām, beidzot ar mēbelēm, kas gatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Iekārtojot viesistabu, vienmēr  der atcerēties, ka mēbele atsevišķi var būt ļoti glīta, taču ne vienmēr iederas konkrētajā interjerā. Šis būtu pirmais nosacījums.
Otrkārt, pievērsiet uzmanību mēbeles parametriem un specifikācijai – vislabāk uz veikalu doties nepieciešamajiem  parametriem, kas ļaus izvairīties no tā, ka var tikt iegādātas mēbeles nepiemērotos  izmēros. Treškārt, apskatiet un aptaustiet klātienē, ja ir iespējams; pārbaudiet vai dīvāns ir pietiekami ērts un vai vitrīnai ir funkcionāli un Jums piemēroti rokturi. Ja izvēlētās mēbeles nebūs pietiekami ērtas un funkcionālas, Jūs, visticamāk, drīz vēlēsieties tās mainīt.

Radiet viesistabu tādu, kas uzrunā gan viesus, gan rada vēlmi tajā atgriezties un atrasties!

 

Viesistabas mēbeles varat meklēt pie mums!

 

3 ieteikumi, lai viesistabu pārvērstu par vietu, kur gribas uzturēties vēl un vēl

Kopīgot šo produkta lapu: