Bērnu gultas

Attēlotas 1–30 no 133 precēm

Gultas bērniem

Plaša bērnu un jauniešu gultu izvēle. Dažādu materiālu, krāsu, izmēru un veidu gultas, lai nodoršinātu bērnam viskvalitatīvāko miegu.

Piedāvājumā ir vienstāvu, divstāvu gultas, gultas ar atviltnēm, papildus glabāšanas vietu un izvelkamas bērnu gultas. Sortimentā atrodamas gultas ar  aizsargbarjerām, lai nodrošinātu drošību pat visaktīvākajiem gulētājiem.

Kā izvēlēties perfekto gultu bērnam?

Izvēloties gultu bērnam vai gultu jaunieim ir jāapskata dažādi faktori, lai bērnam būtu viskvalitatīvākais miegs attīstoties un augot. Noteikti apskati tādus faktorus kā izmērs, krāsa, gultas materiāls un funkcionalitāte.

Bērnu gultas izmērs

Izvēloties bērna gultu un gultu jauniešiem, noteikti pievērs uzmanību tās izmēram. Noteikti Tavā plānā nav iegādāties jaunu gultu ikgadu, taču mēs zinām, cik bērni ātri aug. Tāpēc izvēloties gultas bērniem skaties uz gultas garumu, lai arī bērnam augot tajā būtu ērti. Pirmajos bērna gados noteikti nav vajadzīga ļoti plata gulta, lai ir vairāk brīvās vietas telpā, kur bērnam aktīvi darboties. Taču tuvojoties pusaudžu gadiem izcils gultas jauniešiem izmērs būs 120×200 – pietiekami plaša, taču neaizņem pārāk daudz dzīvojamās platības. Arī divstāvu gultas ir pieejamas dažādos izmēros, tāpēc rūpīgi izvēlies arī to izmērus.

Mūsu piedāvāties gultu izmēri:

Gultas materiāls

Lai kā vecāki mēdz ieblist, bet mēs visi zinām, ka bērni gultu izmanto ne tikai gulēšanai, bet mēdz to izmantot arī kā trampalīnu. Tieši šī iemesla dēļ noteikti pievērs uzmanību bērnu gultas materiālam.

  • LKSP – Laminētas kokskaidu plātnes ir biežāk izmantojamais materiāls mēbeļu ražošanā.  Šis materiāls ar augstu noturību pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. LKSP savu īpašību dēļ arī ir ar plašāku krāsu un formu izvēlēm, kas ļaus atdzīvināt bērna guļamistabu un pieskaņot to katra bērna personībai.
  • Koks – Dabīgā koka gultas noteikti būs izturīgākas un dabai draudzīgākas. Masīvkoka gultas bērniem būs ilgstpējīgs risinājums – izcili piemērots, lai nodotu gultiņu arī mazākajiem brāļiem un māsām. Dabīgā koka gultām gan nebūs tik plaša krāsu izvēle, taču tas elegenti iederēsies gandrīz jebkurā dizainā un viegli pielāgosies arī pēc bērnistabas remonta.
  • Audums – Auduma gultas visbiežāk sastopamas tahtās un izvelkamajos dīvānos. Šis risinājums būs piemērots jau pusaudžiem. Izvēloties auduma gultas, noteikti jārēķinās, ka to kopšana būs sarežītāka.

Funkcionalitāte

Protams, ka gultas primārā funkcija ir nodrošināt izcilu vietu gulēšanai. Taču kāpēc apstāties pie tā? Mēs visi zinām, cik bērniem mēdz būt daudz rotaļlietu, tāpēc izvēloties gultas bērniem ar papildus plauktiem vai atvilktnēm tiek radīta papildus glabāšanas vieta telpā, lai katrai mantai būtu sava vieta.

Piedāvājumā ir arī divstāvu gultas, kuras ieekonomēs vietu bērnistabā un radīs papildus jautrību rotaļu laikā. Divstāvu gulta būs arī funkcionāls risinājums, ja vienu istabu apdzīvo divi vai vairāk bērni.