Bērnistaba

Attēlotas 1–30 no 904 precēm

Bērnistabas mēbeles

Bērnistabas mēbeļu kolekcijas, gultas, skapji, kumodes un viss pārējais, kas nepieciešams, lai bērns uzaugtu komfortablā un skaistā vidē. Bērnistaba ir multifunkcionāla telpa, kur bērns gan atpūšās, gan aktīvi darbojas. Tāpēc ir svarīgi parūpēties, lai bērnistabā ir viss bērna atpūtai un attīstībai.

Kvalitatīvas mēbeles bērnistabai

Bērnistabas mēbelēm jābūt ne tikai pievilcīgām, bet arī funkcionālām, ērtām un drošām. Bērna istaba ir telpa, kur bērns gan atpūšās, gan mācās, gan spēlējās. Tāpēc lai varētu apvienot visus šos elementus ir nepieciešamas atbilstošas mēbeles, kas nodrošina maksimāli komfortablu un drošu vidi.

Mēs piedāvājam bērnistabai gultas, skapjus, kumodes, plauktus, krēslus, galdus un bērnistabas komplektus, kur viss jau ir apvienots.

Mājas sajūta cilvēkā veidojas jau no mazotnes. Kad jūsu mazulis vēl ir ļoti mazs un lielāko daļu laika pavada savā gultiņā, gultiņa kļūst par viņa pirmo māju sajūtu. Bērnu gultiņa ir jāizvēlas no videi draudzīgiem materiāliem, droša un izturīga. Vislabāk ir izmantot rāmjus, kas izgatavoti no dabīga koka, kas nesatur formaldehīdu, kas, ja to uzņem bērns, var izraisīt alerģisku reakciju.

Bērnu gultiņas sienām jābūt augstām, lai mazulis, nedaudz vecāks, neizkristu uz grīdas. Lielākajai daļai bērnu gultiņu ir noņemta viena no sāniem, ļaujot jūsu mazajam pašam iekāpt, kad viņš ir pietiekami vecs.