Mīkstās mēbeles

Attēlotas 1–30 no 263 precēm

Augstas kvalitātes mīkstās mēbeles par lieliskām cenām ar piegādi visā Latvijā tieši no ražotāja noliktavas . Jūsu ieguvumi – ērta iepirkšanās 4istabas internetveikalā , plaša izvēle un ātra piegāde.

Pērkot pie mums mīkstās mēbeles savam mājoklim, Jūs iegūstat labu cenu un izcilu kvalitāti!

Mīkstās mēbeles nodrošina komfortu un mājīgumu katrā mājā. Tās palīdz izveidot vienotu interjeru, izceļas ar funkcionalitāti un lietošanas ērtumu. Šajā plašajā mēbeļu kategorijā ietilpst dīvāni, stūra dīvāni un atpūtas krēsli krēsli, kā arī tahtas un pufi. Mīkstās mēbeles parasti izvēlas viesistabai, taču tām atradīsies arī vieta guļamistabā un birojā. Funkcionālie dīvāni ir īpaši pārdomāti, lai tos izvēlētos arī bērnistabai, jo tos iespējams izmantot kā lielisku guļamo vietu un arī dienas laikā, lai atpūstos kopā ar draugiem. Mūsu piedāvātie dīvāni, atpūtas krēsli un tahtas tiek ražoti jebkurā stilā – no minimālisma līdz klasiskajam stilam.

Ko ņemt vērā, izvēloties mīkstās mēbeles Jūsu mājoklim?

Vispirms jāsaprot kādas tieši mīkstās mēbeles ir vajadzīgas tieši Jums – stūra dīvāns, taisns dīvāns, krēsls vai tahta. Kā ari to dizainu katrs izvēlas atbilstoši savai gaumes izjūtai un interjeram piemērotu. Pirms dīvāna iegādāšanās noteikti noskaidrojiet brīvo vietu telpā, kas būs atvēlēta jaunajam mēbelēm. Kā arī izmēri noteikti nav vienīgais noteicošais parametrs, ko vērts ņemt vērā savā izvēlē. Rūpīgi veicot savu izvēli, iegādājoties mīkstās mēbeles, salīdzināt gan dīvāna funkcionalitāti, gan izvilkšanas mehānismus, gan arī izmantoto mēbeļu audumu.

  • Dīvāna rāmis parasti tiek izgatavots no koka, skaidu plātnes, MDF, saplākšņa. Tas piešķir mīkstajām mēbelēm formu, nodrošina kravnesību. Kalpošanas laiks ir atkarīgs no izmantotajiem materiāliem.
  • Pildījums – nodrošina komfortu atpūtas laikā. Lielākajai daļai dīvānu ir izmantotas dažāda veida atsperes – zigzagveida, bonell un pocket atsperes. Pildījuma materiāls nedrīkst zaudēt savu formu. Labāk ir dot priekšroku atsperu blokiem un dažāda veida PU materiāliem.
  • Apdare – izmantotajiem mēbeļu tekstila materiāliem ir jābūt nodilumizturīgiem un viegli kopjamiem.
  • Izmantotie mehānismi – dīvāniem gultām un izvelkamajiem krēsliem ir dažādas transformācijas sistēmas. Tās ļauj pārvērst ērto atpūtas vietu par gultu. Ja plānojat bieži izmantot transformācijas iespēju, tad īpašu uzmanību pievērsiet mehānisma uzticamībai.
  • Mīksto mēbeļu izmaksas. Cenas jautājumam ir svarīga loma pirkuma laikā. Ražotāji piedāvā preces visās cenu grupās. Jo lielāks klāsts, jo vieglāk ir izvēlēties dīvānu vai krēslu atbilstoši plānotajam budžetam.

Mūsu plašajā piedāvājumā noteikti atradīsiet savu īpašo dīvānu Jūsu jaunajam mājas iekārtojumam