Par mums

Paldies, ka esi iegriezies 4istabas.lv!  Mums prieks Tevi te redzēt un vēlam patīkamu iepirkšanos! 

Kas ir 4istabas?

4istabas ir recepte perfektajam mājokļa iekārtojumam. Noteikti jau pamanīji, ka pie mums var iegādāties mēbeles ikvienai telpai, piemērojot to visām vajadzībām un gaumēm. Mūsu speciālisti rūpīgi izvēlas katru produktu, lai tas atrastu savas jaunās mājas, kurās par to priecāsies un izbaudīs vēl gadiem ilgi! Sadarbojamies ar lielākajiem ražotājiem Latvijā un Eiropā, lai piedāvātu plašāko sortimentu. Tādēļ, ja ir kādas īpašas vēlmes vai vajadzības, mēs varam veikt speciālu pasūtījumu tieši Tev!

Mums patīk mēbeles un mums patīk runāt par mēbelēm. Ja jūties apjucis plašajā mēbeļu piedāvājumā un rodas jautājumi – mūsu speciālisti būs priecīgi aprunāties un pakonsultēt! Mēs ieteiksim labākos risinājumus un pastastīs detaļas, par kurām pats iespējams pat nebūsi aizdomājies. 

16 gadu laikā esam nobraukuši vairāk kā 40 00 000 km! Jā, mūs var satikt ne tikai Valmierā, Cēsīs un Limbažos, bet mēs piegādājam mēbeles visā Latvijas teritorijā līdz mājas namdurvīm. Viss ir pavisam vienkārši – veic pasūtījumu mūsu internetveikalā vai kādā no mūsu veikaliem, norādi piegādes adresi un mūsu puiši nogādās mēbeles tieši Tev!

Vairāk kā 10 000 preču rokas stiepiena attālumā – pasūti un saņem uzreiz! Mūsu mēbeles gaida savus saimniekus ne tikai mūsu veikalos, bet arī mūsu noliktavās. Tas nozīmē, ka, piemēram, Tavs ideālais dīvāns jau gaida Tevi mūsu noliktavās un to vari saņemt jau šodien. 

4istabas – vairāk nekā tikai mēbeles,
Brauc ciemos un pārliecinies pats!