Virtuves kolekcijas

Attēlotas 1–30 no 904 precēm

Virtuves iekārtas

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā mājoklī. Vieta, kur tiek pavadīts pietiekami daudz laika, uzņemti viesi un baudīti arī ģimeniski mirkļi. Tāpēc ir īpaši svarīgi parūpēties par atbilstošu telpas iekārtojumu, jo no tā ir atkarīgs noskaņojums, telpas izmantošanas funkcionalitāte un vispārējā atmosfēra.

Lai virtuvē radītu vēlamo noskaņu un nodrošinātu nepieciešamo funkcionalitāti, liela nozīme ir ne tikai izvēlētajai sadzīves tehnikai, bet arī mēbelēm.

4istabas piedāvā kvalitatīvas un mūsdienīgas virtuves iekārtas dažādām vajadzībām. Ir padomāts gan par plašām, gan nelielām virtuvēm – ieskatieties mūsu mēbeļu piedāvājumā un izvēlieties piemērotu risinājumu par pieņemamu cenu.

Mūsu virtuves mēbeļu kolekcijā ietilpst virtuves komplekti, darba virsmas, galdi, krēsli, virtuves dīvāni, kā arī citas mēbeles un aksesuāri – viss, kas vajadzīgs gaumīgas un funkcionālas virtuves labiekārtošanai.

Virtuves iekārtas

Populāra izvēle ir virtuves iekārtas, kas ļauj parūpēties par ērtībām, vienlaikus nodrošinot gaumīgu kopskatu, jo viss virtuves iekārtojums tiek veidots vienotā stilā.

4istabas piedāvājumā virtuves iekārtas dažādās cenu kategorijās – pieejami gan ekonomiski varianti, gan arī mūsdienīgi dizaina risinājumi, kas telpai piešķirs pievienoto vērtību.

Ņemot vērā, ka virtuves mēdz būt dažādas, ne vienmēr standarta izmēra virtuves iekārta būs atbilstošs risinājums. Tādā gadījumā atsevišķi iekārtas elementi, piemēram, virtuves skapīši un darba virsma, var tikt komplektēta pēc savām vajadzībām un iespējām. Šajā gadījumā jāņem vērā gan virtuves platība un plānotais virtuves iekārtojums, gan arī dzīvesveids un paradumi.

Kvalitāte un ilgtspējība

Neatkarīgi no tā, kāda tipa un dizaina virtuves mēbeles tiek izvēlētas, svarīgi pievērst uzmanību arī to kvalitātei – ikviens vēlas, lai tas būtu labs ilgtermiņa ieguldījums. Mēbeļu kalpošanas ilgumu nosaka gan materiāla veids, gan mēbeles uzstādīšanas kvalitāte.

Ņemot vērā, ka virtuvē ir augsts mitruma līmenis un saskare ar dažādām vielām, kas var ietekmēt arī mēbeļu izskatu un funkcionalitāti, ir vērts ieguldīt viegli kopjamos, izturīgos risinājumos.

Mūsu piedāvājumā mēbeles no drošiem un vienkārši tīrāmiem materiāliem. Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, pie mums iegādātās mēbeles kalpos ilgi un labi.

Virtuves mēbeles plašā izvēlē

Varat izvēlēties sev tīkamās virtuves mēbeles no dažādām kolekcijām un ražotājiem. Plašajā piedāvājumā noteikti atradīsiet ko piemērotu savām vēlmēm un vajadzībām.

4istabas interneta veikalā atradīsiet visas vajadzīgās mēbeles virtuvei:

 • Dažāda veida virtuves iekārtas, tostarp stūra virtuves iekārtas, kas ir praktisks risinājums nelielās telpās;
 • Praktiski virtuves dīvāni, kas nodrošinās mājīgu atmosfēru;
 • Ērti, izturīgi krēsli un taburetes;
 • Praktiskas un kvalitatīvas virtuves galda virsmas, kas atvieglos darbošanos virtuvē;
 • Gatavi virtuves komplekti, kas ļaus vieglāk iekārtot virtuvi vienotā stilā;
 • Vairāku veidu virtuves skapīši – gan ar veramām durvīm, gan atvilktnēm, kur būs ērti un pārskatāmi izvietot traukus, virtuves piederumus un ierīces.

Piedāvājumā ir pieejams arī virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, kas ļaus īstenot unikālus un nestandarta risinājumus. Mēs piedāvājam konsultācijas, mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus, ātru pasūtījuma izgatavošanu un ērtu servisu. Pakalpojums ietver arī virtuves projekta izstrādi un nepieciešamo mērījumu veikšanu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet vairākus simtus skapīšu veidu, visdažādākās fasāžu variācijas un galda virsmas, lielu krāsu un materiālu izvēli – visu, kas vajadzīgs, lai radītu skaistu un pārdomātu virtuves iekārtu.

Apskatiet plašo mēbeļu piedāvājumu un, ja nepieciešams, prasiet padomu 4istabas zinošajiem darbiniekiem. Mēs palīdzēsim Jums iekārtot sapņu virtuvi, piegādājot izvēlētās mēbeles un virtuves iekārtas uz norādīto adresi visā Latvijas teritorijā.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Virtuves iekārtas – nianses kā pasūtīt

  Veiciet rūpīgu pārbaudi un plānošanu. Pirms sākat pētīt un pasūtīt virtuves iekārtas, labi pārdomājiet savas vajadzības un izpētiet dažādas opcijas. Ņemiet vērā virtuves izmērus, jūsu ēdiena gatavošanas vajadzības, stilu un dizainu.

 • Vai virtuves skapīšu durvju izskats ir svarīgs?

  Jā, virtuves skapīšu durvju izskats ir svarīgs, jo tās ir redzamas un izvirzītas telpā, kā arī tās veido lielu daļu no virtuves vizuālās estētikas. Durvju izskats var ietekmēt telpas sajūtu un noskaņu, tādējādi ietekmējot virtuves kopējo atmosfēru