Guļamistabu komplekti un kolekcijas

Attēlotas 1–30 no 544 precēm

Plaša guļamistabu kolekciju un guļamistabu komplektu izvēle ikviena gaumei un vajadzībai! Guļamistabas komplekti ļaus viegli izveidot gaumīgu kopskatu telpai, nepatērējot ilgu laiku mēbeļu piemeklēšanai un komplektēšanai.

Dažāda veida mēbeles plašā krāsu, stilu un materiālu izvēlē.

Komplekti guļamistabai

Radīt kopēju, saskaņotu un gaumīgu dizainu ne vienmēr ir visvienkāršākais uzdevums. Lai nebūtu par šo jādomā, ir prātīgi izvēlēties jau komplektu, kur viss savā starpā ir saskaņots līdz pēdējai detaļai.

Guļamistabai būtu jābūt mierīgai un harmoniskai videi, kur uzņemt spēkus jaunai dienai. Nesaskaņotas mēbeles var radīt haosa un bardaka sajūtu.

Guļamistabas komplekti parasti ir pieejami dažādos dizaina stilos, piemēram, mūsdienīgās, klasiskās, skandināvu un citās izpildījumu iespējās. Izvēloties komplektu, jūs varat nodrošināt, ka visi mēbeļu priekšmeti guļamistabā savstarpēji saskan un radīs vienotu interjera stilu. Tas ir ērts risinājums, jo jums nav jāmeklē un jāizvēlas katrs priekšmets atsevišķi, lai radītu pilnvērtīgu guļamistabu.

Savu perfekto guļamistabas komplektu Tu vari nokomplektēt pēc savām vēlmēm un vajadzībām. Varat iegādāties gultukumodi un skapi, gultu, naktsskapīti un skapi, plauktus, kā arī dažādus citus variantus.

  • Gulta: Komplektā ietilpst gulta, kas ir centrālais elements guļamistabā. Tā var būt viengultas, divguļas vai citas izmēra atbilstoši komplekta konfigurācijai. Parasti tā ir saskaņota ar citiem komplekta priekšmetiem stiliski un krāsu ziņā.
  • Skapis: Skapja izmērs un konfigurācija var atšķirties atkarībā no komplekta modeļa. Tas ir paredzēts apģērbu, apavu un citu personīgo priekšmetu uzglabāšanai.
  • Komodes vai galds: Dažos komplektos ietilpst komodes, kas nodrošina papildu uzglabāšanas vietu un var kalpot kā galda virsma. Citos komplektos ir galdi, kas ir piemēroti darbam vai dekoratīviem priekšmetiem.
  • Spogulis: Spogulis var būt sastāvdaļa dažos guļamistabas komplektos. Tas ir noderīgs priekšmetu kārtīgai salikšanai un ļauj vizuāli paplašināt telpu.
  • Naktsskapīši: Dažos komplektos var ietilpt naktsskapīši, kas tiek novietoti blakus gultai un nodrošina vietas naktī izmantojamām lietām.

Guļamistabas komplektu materiāli

Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu materiālu guļamistabas komplekti no kurām vari izvēlēties:

  • Koks – masīvkoka mēbeles noteikti būs izturīgākas. Dabīgais koks arī ienesīs mājas elegances un dabīguma sajūtu. Jārēķinās, ka šīs mēbeles noteikti arī būs smagākas. Tāpēc, ja plānojat bieži pārkārtot guļamistabas iekārtojumu, šis iespējams nebūs piemērotākais variants. Masīvkoka mēbeles ir ilgtspējīgs risinājums.
  • LKSP – Laminētas kokskaidu plātnes ir biežāk izmantojamais materiāls mēbeļu ražošanā.  Šis materiāls ar augstu noturību pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. LKSP savu īpašību dēļ arī ir ar plašāku krāsu un formu izvēlēm, kas ļaus guļamistabu padarīt krāsaināku un spilgtāku.
  • MDF –  vidēja blīvuma kokšķiedru plātne, kas izgatavota no kompozītmateriāliem. Pateicoties tā īpašībām var izgatavot dažādus dekoratīvos elementus, kas ir unikālāki, krāšņi un piedod vēl neredzētus dizaina elementus. Šis materiāls palīdz izveidot dizaina elementus, kas papildinās guļamistabas kopējo tēlu.

Guļamistabas komplekti tiek piedāvāti dažādos dizainos, stilos un cenu diapazonos, lai apmierinātu dažādas gaumes un budžeta vērtības. Tādējādi tie ir ērts veids, kā ātri un vienlaicīgi iegādāties vairākas guļamistabas mēbeles, kas būs saskaņotas un radīs kopēju guļamistabas dizainu.