Guļamistabu komplekti un kolekcijas

Attēlotas 1–12 no 513 precēm

Plaša guļamistabu kolekciju un guļamistabu komplektu izvēle ikviena gaumei un vajadzībai! Guļamistabas komplekti ļaus viegli izveidot gaumīgu kopskatu telpai, nepatērējot ilgu laiku mēbeļu piemeklēšanai un komplektēšanai.

Dažāda veida mēbeles plašā krāsu, stilu un materiālu izvēlē.

Komplekti guļamistabai

Radīt kopēju, saskaņotu un gaumīgu dizainu ne vienmēr ir visvienkāršākais uzdevums. Lai nebūtu par šo jādomā, ir prātīgi izvēlēties jau komplektu, kur viss savā starpā ir saskaņots līdz pēdējai detaļai.

Guļamistabai būtu jābūt mierīgai un harmoniskai videi, kur uzņemt spēkus jaunai dienai. Nesaskaņotas mēbeles var radīt haosa un bardaka sajūtu.

Savu perfekto guļamistabas komplektu Tu vari nokomplektēt pēc savām vēlmēm un vajadzībām. Varat iegādāties gultukumodi un skapi, gultu, naktsskapīti un skapi, plauktus, kā arī dažādus citus variantus.

Guļamistabas komplektu materiāli

Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu materiālu guļamistabas komplekti no kurām vari izvēlēties:

  • Koks – masīvkoka mēbeles noteikti būs izturīgākas. Dabīgais koks arī ienesīs mājas elegances un dabīguma sajūtu. Jārēķinās, ka šīs mēbeles noteikti arī būs smagākas. Tāpēc, ja plānojat bieži pārkārtot guļamistabas iekārtojumu, šis iespējams nebūs piemērotākais variants. Masīvkoka mēbeles ir ilgtspējīgs risinājums.
  • LKSP – Laminētas kokskaidu plātnes ir biežāk izmantojamais materiāls mēbeļu ražošanā.  Šis materiāls ar augstu noturību pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. LKSP savu īpašību dēļ arī ir ar plašāku krāsu un formu izvēlēm, kas ļaus guļamistabu padarīt krāsaināku un spilgtāku.
  • MDF –  vidēja blīvuma kokšķiedru plātne, kas izgatavota no kompozītmateriāliem. Pateicoties tā īpašībām var izgatavot dažādus dekoratīvos elementus, kas ir unikālāki, krāšņi un piedod vēl neredzētus dizaina elementus. Šis materiāls palīdz izveidot dizaina elementus, kas papildinās guļamistabas kopējo tēlu.