Skapji

Attēlotas 1–12 no 384 precēm

Drēbju skapji ar piegādi visā Latvijā

Drēbju skapji ir katrā mājoklī. Tie atšķiras pēc savas konstrukcijas: drēbju skapis, stūra skapis vai skapis. Tomēr visiem tiem ir viena un tā pati funkcija – ērti uzglabāt apģērbu. Turklāt tam ir jāsaskan ar interjeru. Tāpēc drēbju skapis jāizvēlas atbildīgi.

4istabas piedāvā par zemām cenām iegādāties drēbju skapjus interneta veikalā.

Visi drēbju skapji – atsevišķi skapji, kas dod iespēju iegādāties tikai vienu skapi vai vairākus skapjus, kas radīs izsmalcinātu un funkcionālu interjeru. Mūsu plašajā produktu klāstā ir dažādu izmēru un krāsu skapji.  Drēbju skapis ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem: laminētas skaidu plātnes, kas palielina uzticamību un kalpošanas laiku.

Drēbju skapji ir ekonomiski izdevīgi nopērkami labākajā mēbeļu interneta veikalā 4istabas. Skapi var iegādāties no mājām tikai viena klikšķa attālumā, kas ir ērti un ietaupa Jūsu laiku.

Lai iegādātos izdevīgi drēbju skapi, tikai pievienojiet to savam grozam un veiciet pasūtījumu. Mēbeles var samontēt pašu spēkiem, šim nolūkam katram skapim ir pievienots montāžas rasējums ar detalizētām instrukcijām.

Augstas kvalitātes un skaists skapis par zemām cenām – tas patiešām ir reāli ar 4istabas mēbeļu veikaliem. Nevilcinieties iegādāties drēbju skapi!

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Ko ir svarīgi zināt, izvēloties drēbju skapi?

    Pirmkārt un galvenokārt, nozīme ir telpas izmēram, interjera dizainam, mēbeļu mērķim, kā arī daudziem citiem parametriem, tostarp konstrukcijas veidam (iebūvēts, brīvi stāvošs), materiālam, dizainam, durvju mehānismam un drēbju skapja saturam.

  • Kā izvēlēties kvalitatīvu drēbju skapi?

    Ir dažas pamatprasības mēbelēm, kas jāņem vērā: 1. Jāņem vērā telpas izmērs. 2. Tiem jābūt funkcionāliem. 3. Skapja veidam jābūt piemērotam tā paredzētajam pielietojumam. 4. Skapim ir jāatbilst tās telpas stilam, kurā tas tiks uzstādīts.