Skapji un drēbju skapji

Attēlotas 1–30 no 402 precēm

Mājokļa iekārtojumā dažāda izmēra un pielietojuma skapji nodrošina daudzveidīgus un efektīvus glabāšanas risinājumus, palīdz organizēt ne tikai lietas, bet arī piešķir telpai kārtību un stilu. 

Kādreiz skapju funkciju mēdza pildīt ietilpīgas lādes, taču mājsaimniecībā pieaugot glabājamo lietu skaitam un dažādībai, glabāšanas sākotnējo risinājumu pamazām aizstāja mums visiem zināmie skapji. Viszināmākie ir dažāda lieluma drēbju skapji, kas var būt drēbju skapji ar bīdāmām durvīm vai klasiskie modeļi – guļamistabas skapji ar veramām. Iebūvējamie skapji vienlīdz iederas mūsdienīgos un klasiskos interjeros, piedāvājot efektīvi izmantot visu pieejamo telpu. 

4istabas.lv interneta veikalā pircēji var iegādāties modernus un kvalitatīvus skapjus ar uzlabotu funkcionalitāti, estētiskām kvalitātēm un samērīgu cenu!

Augstākās kvalitātes un labākās cenas piedāvājums visu veidu skapjiem no 4istabas.lv!

Drēbju skapja koncepts laika gaitā ir piedzīvojis lielas izmaiņas – no vienkārša skapja ar drēbju stangu, plauktiem un atvilkņu bloku līdz walk-in elegantām un greznām ģērbtuvēm. 

Bīdāmo durvju skapji

Universāls risinājums lielām un mazām telpām, piemēram, guļamistabām, garderobēm vai birojiem; skapji ar bīdāmām durvīm veras uz sāniem un neaizņem telpā vietu; durvīm nav nepieciešami rokturi.

Bez rokturiem durvju dizains ir askētisks un iederas jebkāda stila interjerā. Skapja kvalitāti nosaka vadotnes mehānisms un tā komplektācija. 4istabas.lv piedāvājumā ir bīdāmo durvju skapji no 2 līdz 4 durvīm. 

Plašā krāsu izvēle ļauj izvēlēties konkrētam interjeram atbilstošāko skapja apdares risinājumu, sākot no bīdāmajām durvīm vienā tonī līdz gravētiem bronzas spoguļiem. Tāpat iespējams pieskaņot atbilstoša toņa profilus. Skapi ir iespējams aprīkot ar nobeiguma plauktiem, atvilktnēm un karnīzēm.

Iebūvējamie skapji

Ērtākais glabāšanas risinājums, ko nodrošina konkrētam projektam individuāli pielāgota iebūvējamo skapju sistēma un bīdāmo durvju sniegtās priekšrocības. Iebūvējamos skapjus 4istabas.lv speciālisti izgatavo pēc pasūtījuma, izstrādājot individuālus projektus. 

Izvēloties iegādāties skapjus pēc pasūtījuma, iespējams personalizēt:

 • Skapja iekšējo izkārtojumu: plauktus (stacionārus vai izvelkamus), atvilknes (slēgtas vai metāla grozus atvilkņu vietā), dažāda veida pakaramos drēbēm;
 • Iebūvējamo skapju durvis: no laminētas skaidu plātnes, stikla vai spoguļa;
 • Furnitūra: to ir iespējams izvēlēties dažādās cenu kategorijās, skatoties pēc izvēlētās skapju sistēmas un atvēlētā budžeta.

Divdurvju skapji

Tie parasti ir izmēru ziņā nelieli skapji, kas atkarībā no komplektācijas piemēroti ikdienas lietošanai virtuvēs, dzīvojamās istabās, nelielās guļamistabās, bērnistabās, kabinetos.

Divdurvju skapji ar spoguli, vienu plauktu, atvilkni un drēbju stangu būs piemēroti vienīgi drēbju glabāšanai, taču 4istabas.lv piedāvājumā ir divdurvju skapji, kas papildināti ar vairākiem atvērtiem plauktiem interjera aksesuāru, grāmatu glabāšanai un virtuvēs – traukiem un mazai sadzīves tehnikai.

Trīsdurvju skapji un četrdurvju skapji

Trīsdurvju un četrdurvju skapji ir izcili glabāšanas risinājumi, kurus novērtēs cilvēki un ģimenes ar plašu garderobi un nestandarta vajadzībām. Priekšnamu skapji ar trīs un četrām durvīm papildinās ikviena dzīvokļa iekārtojumu un nodrošinās to iedzīvotāju vajadzības ilgtermiņā. 

Piecdurvju skapji

Atkarībā no plauktu un atvilkņu bloku skaita piecdurvju skapi var izmantot apģērba, interjera aksesuāru, grāmatu, dokumentu glabāšanai. Tie labi izskatīsies atvērta plānojuma dzīvokļos, garderobju telpās, ieejas zonās. 4istabas.lv piecdurvju skapji izceļas ar modernu formu un apdari, to izgatavošanā izmantota lamināta skaidu plāksne. Šis materiāls piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības:

 • Materiāla estētika: materiāla krāsa un dizaini sniedz plašas iespējas pielāgot skapju izskatu dažādiem interjeriem;
 • Izturība: Lamināts ir izturīgs pret skrāpējumiem, mitrumu un citiem bojājumiem, tāpēc skapji no šī materiāla ilgstoši saglabās savu izskatu un kvalitāti;
 • Viegla kopšana: Lamināta virsma ir viegli tīrāma, kas padara to ērtu lietošanai ikdienā;
 • Pieejamība un cena: Lamināta skaidu plāksnes ir plaši pieejamas un parasti ir salīdzinoši pieejamas cenas salīdzinājumā ar citiem materiāliem, kas bieži izceļas ar līdzīgu estētiku.

Stūra skapji

Skapju risinājums, kas ļauj iekārtot pašas sarežģītākās telpas un padarīt tās funkcionālas un mājīgas. Ietiplīgu stūra skapi var novietot pat vismazākajā istabā vai priekšnamā.

Drēbju skapji

Dažāda izmēra drēbju skapji ar standarta skapju aprīkojumu un papildus glabāšanas iespējām nodrošina dažādu lietotāju vajadzības. Iegādājoties drēbju skapi, svarīgi pievērst uzmanību furnitūras kvalitātei un funkcionālajiem aspektiem, lai nodrošinātu, ka skapji ne tikai izskatās labi, bet arī kalpo efektīvi un ilgstoši.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Ko ir svarīgi zināt, izvēloties drēbju skapi?

  Pirmkārt un galvenokārt, nozīme ir telpas izmēram, interjera dizainam, mēbeļu mērķim, kā arī daudziem citiem parametriem, tostarp konstrukcijas veidam (iebūvēts, brīvi stāvošs), materiālam, dizainam, durvju mehānismam un drēbju skapja saturam.

 • Kā izvēlēties kvalitatīvu drēbju skapi?

  Ir dažas pamatprasības mēbelēm, kas jāņem vērā: 1. Jāņem vērā telpas izmērs. 2. Tiem jābūt funkcionāliem. 3. Skapja veidam jābūt piemērotam tā paredzētajam pielietojumam. 4. Skapim ir jāatbilst tās telpas stilam, kurā tas tiks uzstādīts.