Priekšnama mēbeles

Attēlotas 1–30 no 400 precēm

Komfortabls un funcionāls mājokļa iekārtojums nav pilnīgs bez ērta un pārdomāta priekšnama iekārtojuma. Priekšnamam ir jābūt gan viegli kopjamam, gan funkcionāli ietilpīgam un dizainiski saderīgam ar pārējām mājokļa telpām, jo šī telpa, neskatoties uz tās izmēru vai sarežģīto konfigurāciju, ne tikai kalpo par mājokļa vizītkarti, bet ir arī buferzona starp iekštelpu un putekļaino ārtelpu. Jo pilnvērtīgāk izvēlētie priekšnamu komplekti ar daudzfunkcionālām un ietilpīgām glabāšanas iespējām ļauj izmantot visu pieejamo priekšnama horizontālo un vertikālo platību, jo plašāka, sakārtotāka un ērtāka šķitīs pati telpa.

4istabas interneta veikals piedāvā stilistiski daudzveidīgās priekšnamu kolekcijas. Veikala plašajā piedāvājumā pieejami gan priekšnama skapji, gan mīkstās mēbeles, apavu skapīši, pakaramie un spoguļi.

Funkcionālas un gaumīgas priekšnama mēbeles

Priekšnama mēbeles ir ne tikai pirmais iespaids par mājokli, bet arī vienas no vispraktiskākajām mēbelēm mājā. Bieži vien priekšnamam ir atvēlēti tikai daži kvadrātmetri no kopējās platības, taču tajos jāsavieto gan apavi, gan virsdrēbes un vēl citas nepieciešamās lietas, kas nepieciešamas, lai būtu ērti pārvietoties.

Lai priekšnams būtu pievilcīgs un funkcionāls, noteikti nepieciešams:

  • apavu skapītis, lai savietotu visus apavus, kuri nepieciešami ikdienai;
  • pakaramais, kur novietot virsdrēbes ienākot;
  • spogulis, kurā ielūkoties izejot no mājas;
  • un skapis vai plaukts, kur novietot pirmās nepieciešamības lietas, kas nepieciešamas ieejot vai izejot no mājas.

Materiāli priekšnama mēbelēm

Priekšnama mēblēm jābūt kvalitatīvām un izturīgām, jo tās tiek intensīvi lietotas ikdienā. Mēs piedāvājam mēbeles no dažādiem materiāliem:

  • LKSP – Laminētas kokskaidu plātnes ir biežāk izmantojamais materiāls mēbeļu ražošanā.  Šis materiāls ar augstu noturību pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. LKSP savu īpašību dēļ arī ir ar plašāku krāsu un formu izvēlēm.
  • MDF –  vidēja blīvuma kokšķiedru plātne, kas izgatavota no kompozītmateriāliem. Pateicoties tā īpašībām var izgatavot dažādus dekoratīvos elementus, kas ir unikālāki, krāšņi un piedod vēl neredzētus dizaina elementus.
  • Metāls – metāla mēbeles ir ļoti izturīgas un spēs noturēt lielu svaru. Metāla mēbeles būs arī vieglāk kopt ikdienā un arī dubļainu apavu nospiedumi neradīs nekādas problēmas.