Biroja krēsli, datorkrēsli

Attēlotas 1–30 no 111 precēm

Biroja krēsli un datorkrēsli

Lielāko darba dienas daļu birojā mēs pavadām tieši mūsu krēslos. Tāpēc ir svarīgi, ka datorkrēsls ir ērts, ergonomisks un piemērots tieši Tev!

Pareiza biroja krēsla izvēle ir ļoti būtiska, jo tieši tas var ietekmēt ikdienas labsajūtu un mūsu veselību. Svarīgi izvēlēties krēslu, kuru var regulēt, pielāgojot sev nepieciešamo augstumu un muguras pozīciju, lai justos labi visas darba dienas garumā un rūpētos par savu veselību ilgtermiņā.

Kā izvēlēties perfekto biroja krēslu?

Cilvēks lielāko dienas daļu pavada darbā, tāpēc ir svarīgi, ka šis laiks ir pavadīts komfortablā, ērtā un veselībai draudzīgā vidē. Izvēloties datorkrēslu pievērs uzmanību krēsla materiālam, izmēram, mehānismam, krēsla tipam un lietotāja svaram.

Materiāls

Materiāla izvēle biroja un datorkrēsliem ir ļoti nozīmīga. Izvēloties materiālu ir jāizsver tādi aspekti kā kopšana, ilgtspējība un komforts.

  • Āda – dabīgās ādas krēsls būs ilgtspējīgs risinājums vairāku gadu garumā pat pie intesīvas tā lietošanas. To būs viegli kopt vienkārši notīrot to ar mitru lupatiņu. Izvēloties dabīgo ādu, krēslā būs komfortabla sēdēšana pat karstās vasarās –  pateicoties tā miturma novadīšanas īpašībām ķermenis nesvīdīs tik ļoti un nebūs pielīpošās sajūtas pavadot krēslā kaut visu dienu.
  • Audums – auduma biroja, datorkrēsli būs skaists dizaina papildinājums jebkurā birojā vai darbistabā. Pateicoties bagātīgajai audumu krāsu izvēlei, tas var būt arī lielisks telpas akcents. Taču auduma biroja krēsli nebūs tik ilgtspējīgi un to kopšana arī atsevišķās situācijās būt izaicinājums. Auduma datorkrēsli ir pārvilkti ar sietiņveida materiāliem, kas padarīs sēdēšanu komfortablāku, ar labāku ventilāciju.
  • Eco āda – vizuāli bieži vien ir grūti redzēt atšķirību starp dabīgo un eco ādu. Abi materiāli izskatīsies ļoti eleganti un gaumīgi jebkurā telpā. Arī eco āda ir “elpojošs” materiāls, kurā būs ērti sēdēt arī karstās vasaras dienās. Eco āda nebūs tik ilgtspējīgs materiāls kā dabīgā āda, taču arī tas kalpos gadiem ilgi un kopt to būs tik pat vienkārši.

Izmērs

Ne visi izmēra krēsli būs piemēroti tieši Tev. Katra augumam būtu rūpīgi jāizsver krēsla izmēri. Protams, ka lielākoties biroja, datorkrēsli ir regulējami dažādos augstumos, taču iegādājoties krēslu, ir jāapskata cik augstu un/vai zemu to var regulēt.

Taču tas, kas bieži tiek palaists garām, ir krēsla platums un dziļums. Šis aspekts ir svarīgs, lai ne tikai būtu komfortabli ikdienā, bet lai arī rūpētos par savu veselību. Piemēram, garāka auguma cilvēkiem noteikti jāizvēlas krēsls ar lielāku dziļumu un platumu.  Sēžot ar muguru pret atzveltni starp sēdekļa malu un ceļgaliem ir apmēram 5 līdz 10 cm distance ir perfektā sēdēšanas pozīcija.

Mehānisms

Nu jau šķiet, ka ir pašsaprotami, ka iegādājoties biroja krēslu, ir regulējams tā augstums. Taču kā iepriekš jau minējām, arī šajā aspektā ir jāizskata, cik augstu un zemu tas nolaižas. Pie mehānismu veidiem noteikti vēl varam minēt atzveltnes regulēšanu un roku balstu augstumu regulēšanu. Šie ir mazāk sastopami, taču ja vēlies sev nodrošināt maksimālu komfortu, noteikti meklē krēslu, kam ir arī šie mehānismi.

Lietotāja svars

Katram biroja un datorkrēslam ir konkrēti noteikts maksimālais lietotāja svars. Šai informācijai pievērs uzmanību pie katra produkta apraksta, jo svars var atšķirties pat lielās amplitūdās.