Drēbju skapji

Attēlotas 1–30 no 213 precēm

Drēbju skapji ir neaizvietojamas mēbeles katrā mājoklī. To veids un parametri atkarīgi no dažādiem faktoriem, tomēr, neatkarīgi no izvēlētā risinājuma, skapju pamatfunkcija ir viena – ērti uzglabāt apģērbu.

Šobrīd veikalu piedāvājumā ir dažāda veida skapji – gan kompakti stūra skapji, kas iederēsies mazākās telpās, gan tieši garderobes skapis un skapju sistēmas, kā arī cita veida skapji dažādām vajadzībām. Izvēloties vajadzībām piemērotāko risinājumu, jādomā ne tikai par tā konstrukciju un ietilpību, bet arī par dizainu. Drēbju skapis ir paredzēts lietošanai ilgtermiņā, tādēļ tas ir jāizvēlas rūpīgi.

Svarīgākie aspekti, izvēloties drēbju skapi

Izvēloties drēbju skapi, kas būs visatbilstošākais Jūsu prasībām, jāņem vērā vairākas svarīgas nianses.

Skapja funkciju apzināšana

Pirms tiek izvēlēti drēbju skapji ir jāsaprot, kam tieši būs paredzēta dotā mēbele. Skapim, bez šaubām, jābūt arī praktiskam. Pirms skapja iegādes novērtējiet savu garderobi un citas lietas, ko skapī plānojat uzglabāt, lai saprastu, kāds ir vēlamais plauktu un atvilktņu izkārtojums. Tāpēc sākumā ir jāsaprot tā funkcijas:

  • Mantu uzglabāšana. Dvieļi, gultasveļas vai apģērbs, tas viss tiek uzglabāts tieši skapī, tāpēc jāparedz daudz dažādu plauktu, izvēlieties plauktu sistēmas un pietiekami ietilpīgas atvilktnes;
  • Drēbju karināšana. Ja pārsvarā Jums ir karināmās drēbes, izvēlieties skapi ar pietiekamu dziļumu, lai ērti sakarinātu visu nepieciešamo;
  • Drēbju pasargāšana no putekļiem un citiem faktoriem;
  • Vai plānots uzglabāt dotajā skapī nesezonas apģērbu. Līdz ar to, ja vien telpas platība atļauj, ir vērts iegādāties ietilpīgāku skapi. Tā izvairīsieties no situācijas, kad drēbju skapis ir pārpildīts, jo, kā zināms, tāda skapja saturā orientēties ir daudz grūtāk.

Drēbju skapja izmēri

Pirms drēbju skapja iegādes svarīgi izlemt, kur tas tiks novietots, kā arī jāveic rūpīgi aprēķini, lai vēlāk nenāktos vilties, ka skapis neiederas telpā neatbilstošu parametru dēļ.

Ieplānojot vietu skapim, noteikti pārliecinieties, ka telpas iekārtojums netraucēs skapja durvju un atvilktņu atvēršanai. Svarīgi parametri ir ne tikai skapja augstums un platums, bet arī iekšējais un ārējais dziļums. 4istabas piedāvājumā atradīsiet gan skapjus, kas ir 250 cm augsti, gan 180 cm., savukārt platuma ziņā tie var būt arī 220 cm un platāki, šeit viss atkarīgs no telpas iespējām. Visbiežāk guļamistabas skapjiem ir 60 cm dziļums, savukārt priekšnama – 45 cm. 4istabas.lv ir ērts rīks, lai atlasītu skapjus atbilstoši savām vēlmēm!

No skapja parametriem atkarīgs tas, cik ērti varēsiet izvietot drēbes skapī. Gadījumā, ja telpa ir neliela, labs risinājums būs augstāki skapji, jo tādā veidā palielināsiet drēbju skapja ietilpību. Mazās telpās labs risinājums ir arī stūra skapji.

Dizaina risinājumi

Protams, nozīme ir arī drēbju skapja dizainam. Mūsu piedāvājumā dažādu stilu un krāsu drēbju skapji, kas lieliski iederēsies visdažādākajos interjeros.

Jūs varat dot priekšroku klasiskajiem variantiem, kas iederēsies jebkurā interjerā, vai arī var sekot modes tendencēm, dodot priekšroku modernajiem variantiem. Teicama izvēle ir garderobes skapis ar spoguli, jo nebūs jādomā par atsevišķa spoguļa iegādi.

4istabas piedāvā saviem klientiem dažādas krāsas un dizaina skapjus, ko varēs viegli pielāgot savam interjeram.

Materiāls un  īpašības

Lai pārliecinātos par kvalitāti, ilgtspējību un kopšanas prasībām, pievērsiet uzmanību materiāliem, no kā garderobes skapis tika izgatavots. Tāpat aplūkojiet preču aprakstā minētās īpašības, piemēram, soft-close aizvēršanu, push-open atvēršanu un citas nianses, kas var ietekmēt skapja ikdienas lietošanu.

Pie mums, mēbeļu veikalā 4istabas, varat iegādāties gan tikai vienu skapi, gan vairākus skapjus, kas viens otru papildinās un ļaus Jums ērti un pārskatāmi izvietot visu nepieciešamo.

Skapji izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem: laminētām skaidu plātnēm, kas izceļas ar ilgāku kalpošanas laiku. Pie mums iegādātos skapjus var samontēt pašu spēkiem – šim nolūkam katrai mēbelei ir pievienots montāžas rasējums ar detalizētām instrukcijām.

Ja mūsu daudzveidīgajā mēbeļu piedāvājumā tomēr nespējat atrast savām prasībām atbilstošu skapi drēbēm, izmantojiet iespēju pasūtīt to pēc individuāla pasūtījuma. Tiek nodrošinātas dizainera konsultācijas, mērījumu veikšana, ātra pasūtījuma izgatavošana un teicams serviss. Mēbeles pēc individuāla pasūtījuma – tā ir iespēja izveidot tieši Jūsu vajadzībām atbilstošu garderobes skapi.

Piedāvājam skapjus un citas mēbeles ar piegādi visā Latvijā. Izvēlieties sev tīkamo un mēs to piegādāsim līdz Jūsu norādītajai adresei.