Datorgaldi, rakstāmgaldi

Attēlotas 1–30 no 129 precēm

Datorgaldi un rakstāmgaldi

Kvalitatīvi un ergonomiski datorgaldi un rakstāmgaldi ikviena gaumei un vajadzībai! Rakstāmgalds ir viena no biroja vissvarīgākajām mēbēlēm, tāpēc izvēloties to, pievērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī kvalitātei.

Neatkarīgi no tā, strādā birojā vai mājās, studē vai radoši darbojies, galds ir primārā nepieciešamība, lai būtu produktīvi paveikti darbi. Izvēlies sev tīkamu dizainu, izmēru, formu un padari savu ikdienu ērtāku!

Produktīva darba vide

Datorgaldi un rakstāmgaldi birojam nodrošinās produktīvu vidi darbam, palīdzēs uzturēt kārtību darba vidē un nodrošinās glabāšanas vietu ikdienā nepieciešamajām lietām. Rakstāmgalds, kurš ir iekārtots tā, lai viss būtu pa rokai un ir pietiekami plašs, lai nebūtu jāpazūd dokumentu mapēs, nodrošina ērtu un veiklu darbošanos ikdienā.

Galda izvēle

Izvēloties galdu noteikti jāpievērš uzmanība tā izmēram – cik liels/i datora monitori uz tā būs, lai pietiktu vieta vēl arī dokumentu mapei, glabāšanas vietām – vai ir iestrādātas atvilktnes, plauktiņi un cik daudz tie ikdienā ir nepieciešami, galda augstumam – lai pie tā ir ērti darboties un tas neradītu kādas veselības problēmas, pavadot pie tā astoņas stundas dienā.

Rakstāmgaldi bērniem

Jau sākot no pirmsskolas vecuma, ir svarīgi izvēlēties bērna rakstāmgaldu tā, lai viņam pie tā būtu ērti, lai tas viņam patiktu un būtu ergonomisks, lai rūpētos par viņa labsajūtu. Izvēloties rakstāmgaldu bērnam, atceries, ka pēdām jābūt stabili pie grīdas, bet elkoņiem vajadzētu būt saliektiem 90 grādu leņķī. Pleci nedrīkst būt uzrauti.

Izvēloties galda dizainu, pielāgo to bērna gaumei, taču atceries, ka bērnam augot, mainīsies viņa skatījums un ir vērts apsvērt mierīgāku krāsu galdu, kas pieskaņosies istabas dizainam visos laikos. Nevar aizmirst arī to, cik skolniekam ir daudz dažādu mācību piederumu, grāmatu un burtnīcu, tāpēc galds ar atvilktnēm un plauktiem noteikti būs praktiskās risinājums ikdienas darbam.

Izvēlies sev piemērotāko galdu, lai Tavas darba dienas būtu vēl produktīvākas.