Virtuves komplekti

Attēlotas 1–30 no 35 precēm

Virtuve ir ļoti īpaša telpa katrā mājoklī. Šeit tiek pavadīts pietiekami daudz laika, bieži vien arī uzņemti viesi. Tādēļ liela nozīme ir šīs telpas iekārtojumam. Neatkarīgi no telpas platības, virtuvē jābūt gan darba zonai, gan vietai, kur nesteidzīgi un ērti izbaudīt pagatavoto maltīti. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, ir svarīgi pareizi izvēlēties ne vien virtuves tehniku, bet arī mēbeles.

Viena no iespējām ir aplūkot daudzveidīgo virtuves mēbeļu piedāvājumu un izvēlēties sev tīkamās mēbeles, lai sakomplektētu tās pēc vajadzības un iespējām. Tomēr, ja virtuves platība atļauj, laba izvēle ir jau gatavie virtuves komplekti, kas ir lielisks veids, kā tikt pie harmoniska virtuves iekārtojuma vienotā stilā.

Būtiskas virtuves komplektu priekšrocība ir ērtums, jo nav jātērē laiks, lai izvēlētos dažādus skapīšus un citus elementus no piedāvātajiem variantiem, kas noteikti aizņems gan vairāk laika, gan lielākus finanšu ieguldījumus.

4istabas piedāvājumā ir pieejami kvalitatīvi, stilīgi un funkcionāli virtuves mēbeļu komplekti dažādās cenu kategorijās – pie mums atradīsiet gan ļoti ekonomiskus variantus, gan arī modernus dizaina risinājumus. Atliek tikai izvēlēties!

Kvalitatīvi risinājumi visām prasībām

Kad tiek skatīti virtuves komplekti, svarīgi pievērst uzmanību ne tikai to dizainam, bet arī kvalitātei – ikviens vēlas, lai šis pirkums būtu labs ilgtermiņa ieguldījums. Tas, cik ilgi mēbeles kalpos, atkarīgs no vairākiem aspektiem – gan materiāla, gan arī no mēbeļu uzstādīšanas kvalitātes. Tāpat daudz kas ir atkarīgs no kopšanas. Ņemot vērā, ka virtuvē mēbeles tiek pakļautas mitruma un dažādu vielu ietekmei, ir būtiski, lai izvēlētās mēbeles būtu izgatavotas no viegli kopjama materiāla.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet mēbeles un mēbeļu komplektus no izturīgiem un drošiem materiāliem – lamināta, laminēta MDF, LKSP, MDF un stikla. Izvērtējiet savas prasības un dažādu materiālu īpašības, lai atrastu savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Izvēloties mēbeļu komplektu, kas vislabāk iederēsies Jūsu virtuvē, ieteicams pievērst uzmanību arī citām niansēm:

 • Skapīšu atvilktnes un to ietilpība. Izvērtējiet, ko un cik daudz tur plānots uzglabāt. Ņemiet vērā, ka laika gaitā virtuves piederumu un ierīču klāsts, visticamāk, pieaugs, tādēļ atvilktnes vajadzētu izvēlēties ietilpīgākas, nekā sākotnēji liekas;
 • Izvēloties virtuves komplektu, pievērsiet uzmanību arī darba virsmas veidam, izvietojumam un parametriem. No tā atkarīgs, cik ērta būs darbošanās virtuvē;
 • Piedāvājumā ir gan matētas, gan glancētas fasādes. Lielākoties tas, protams, ir gaumes jautājums, tomēr noteikti jāizvērtē arī kopšanas prasības;
 • Skapīšu durvju un atvilktņu atvēršanas/aizvēršanas mehānismi ir vēl viens aspekts, kam pievērst uzmanību. Svarīgi, lai tie būtu ērti izmantojami un izturīgi;
 • Pirms virtuves komplekta pasūtīšanas apdomājiet, kāds būs mēbeļu izkārtojums un veiciet precīzus mērījumus, lai zinātu, kādi ir vajadzīgie mēbeļu izmēri;
 • Mēbeļu krāsa – svarīgs ir dizains un praktiskā puse. Bez šaubām gaišas krāsas mēbeles izskatās gaumīgi, tomēr uz tām vieglāk pamanāmi netīrumi, švīkas un citi defekti, kas var rasties laika gaitā.

4istabas piedāvājumā ir arī mēbeles un virtuves komplekti pēc individuāla pasūtījuma. Ja interneta veikalā neatrodat neko piemērotu vai standarta izmēra mēbeles Jūsu virtuvē neiederas, tad izmantojiet iespēju saņemt tieši Jūsu vajadzībām izgatavotu virtuves mēbeļu komplektu. Mēs piedāvājam dizainera konsultācijas, mērījumu veikšanu, ātru pasūtījuma izpildi un ērtu servisu.

Ieskatieties mūsu mēbeļu piedāvājumā un atrodiet labākos risinājumus savai sapņu virtuvei. Jautājumu gadījumā ar prieku Jums palīdzēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Virtuves mēbeļu komplekti – vai tas ir lētāk?

  Ir daudz priekšrocību, iegādājoties komplektu, jo tas ir vienkāršākais veids, kā iegūt visus vajadzīgos elementus, kas saderēs gan vizuāli, gan funkcionalitātē. Tas var palīdzēt ietaupīt laiku un enerģiju, meklējot atsevišķus virtuves elementus, kas atbilstu savām vajadzībām. Turklāt, ja iegādājaties komplektu, tas var būt lētāk nekā iegādāties katru elementu atsevišķi.

 • Kā izvēlēties virtuves komplektu, kas man derēs?

  Ir svarīgi ņemt vērā savu personīgo gaumi un priekšstatu par to, kā Jūs vēlaties, lai Jūsu virtuve izskatās, jo dažādi komplekti var atšķirties pēc dizaina un stila. Pērkot virtuves komplektu, Jums ir jānosaka savas vajadzības un jāpārliecinās, ka iegādātais komplekts atbilst Jūsu vēlmēm un prasībām.