Pufi un sēžammaisi

Attēlotas visas (12) preces

Dažādu krāsu, formu un materiālu pufi un sēžammaisi. Tie lieliski papildinās telpu, neaizņemot daudz vietas. Pateicoties to izmēram uz svaram, sēžammaisus būs viegli un ērti pārvietot telpā, un vasaras sezonā pat izmantot tos pat viesu uzņemšanai dārzā.

Pufi un sēžammaisi ikviena komfortam

Kompakti, funkcionāli un estētiski pufi un sēžammaisi lieliski var papildināt viesistabu, priekšnamu, bērnistabu, guļamistabu un biroju.

Pufs ar kasti funkcionāli kalpos gan ērtai sēdēšanai, gan mantu glabāšanai. Kaut arī tas ir neliela izmēra, tas ir pietiekami ietilpīgs, lai spētu uzglabāt dažādas mantas, apvaus vai apģērbus.

Pufu un sēžammaisu materiāli

Pufi un sēžammaisi atšķirās ne tikai ar bagātīgo krāsu un formu izvēli, bet arī materiāliem.

  • Audums – auduma pufos sēdēšana šķitīs mīkstāka un “siltāka”. Arī krāsu izvēle auduma pufiem un sēžammaisiem ir bagātīgāka. Taču jārēķinās ar to, ka šādi sēžamie pufi būs grūtāk kopjami. Nejauši izlieta kāda dzēriena glāze var sagādāt grūtības izņemt traipus, kā arī pirms nest tos uz dārzu, kārtīgi jāizsver, kur tos likt, lai pēc tam nebūtu jācīnās ar zāles traipiem.
  • Eco āda – eco ādas pufi un sēžammaisi būs ļoti viegli kopjami. Tos var viegli notīrīt ar mirtu lupatiņu un tas izskatīsies kā jauns! Tomēr ja mājas ir četrkājainie draugi, var rasties skrāpējumi.

Pufi Latvijā kļūst arvien aktuālāki, tāpēc Tev arī noteikti tāds ir nepieciešams! Sēžamie pufi – stilīgs un funkcionāls risinājums.