Birojs

Attēlotas 1–30 no 465 precēm

Biroja mēbeles

Biroja krēsli, galdi, plaukti, kumodes un viss pārējais labākajā kvalitātē par vislabāko cenu! Iekārto biroju saviem darbiniekiem, vai arī savu mājas biroju produktīvākām darba dienām.

Cilvēki lielāko daļu savas dzīves pavada darbā, tādēļ ir rūpīgi jāizvēlas biroja iekārtojums un jāpievērš uzmanība mēbeļu kvalitātei, lai darbā pavadītais laiks būtu pēc iespējas produktīvāks un patīkamāks.

Ergonomiskas un funkcionālas mēbeles

Birojā viens no vissvarīgākajiem aspektiem produktīvai darba dienai ir funkcionālas un ergonomiskas mēbeles. Darbinieku fizisko un emocinālo pašsajūtu ļoti ietekmē vide, kurā tie atrodas. Strādājot astoņas stundas dienā neērtā krēslā, vai iekrautam papīru kaudzē neveicina darbinieka produktivitāti un samazina viņa spēju darbu paveikt kvalitatīvi.  Kvalitatīvas un pievilcīgas biroja mēbeles ne tikai nodrošina komfortu, bet arī rada skaistu uzņēmuma koptēlu, kurā sagaidīt klientus.

Nepieciešamās mēbeles birojā

Iegādājoties mēbeles birojam iesakām īpaši pievērst uzmanību ergonomiskiem biroja krēsliem un galdiem, lai rūpētos par sevi un saviem darbiniekiem. Taču nevar aizmirst arī par dažādām glabāšanas vietām – plauktiem, kumodēm, skapjiem u.c.  Ja birojā ir fantastiskas koka grīdas, ko datorkrēsli varētu saskrāpēt, noteikti arī padomā par aksesuāriem grīdām, kas to aizsargā.

Biroja telpā nevar aizmirst arī par darbinieku privāto mantu glabāšanas vietām, drēbju pakaramajiem un atpūtas zonām, kurās malkot kafiju pārtraukumos. Atceries, ka biroja mēbeles tiek izmantotas gandrīz katru dienu un ļoti intensīvi, tāpēc iegādājoties tās, pievērs uzmanību kvalitātei!

Izveido iedvesmojošu biroja dizainu

Ar biroja komplektiem, vai arī veidojot pats savus komplektus no mūsu plašā piedāvājuma, izveido biroju, kura vide iedvesmo darbiniekus un kolēģus uz vēl neredzētām idejām. Mājīga vide birojā liks darbiniekiem uz darbu doties ar prieku. Kā arī, ja iekārto savu mājas biroju, nevar aizmirst, ka tas jāsaskaņo ar pārējā mājokļa stilu un noskaņu. Skaists un reizē funkcionāls biroja iekārtojums ir perfektā recepte produktīvam darbiniekam!