Biroju kolekcijas

Attēlotas 1–30 no 108 precēm

Biroja mēbeļu kolekcijas

Izcils kopskats un produktīva darba vide vienā komplektā. Ergonomiski, funkcionāli un pievilcīgi biroju komplekti, kuri ikvienā birojā apvienos praktisko ar skaisto.

Iedvesmojies jauniem darbiem un idejām, esot skaistā birojā, kuru ļoti labi raksturo arī vārds – ērts.

Biroja mēbeļu komplekti

Izcils risinājums, lai iegūtu lielisku kopskatu birojā, tajā pašā laikā padarot to funkcionālu ikvienam ir mēbeļu komplekti. Ergonimiski galdi, pārdomātas plauktu sistēmas un kumodes glabāšanai, skapji personīgo mantu glabāšanai un vēl dažādi aksesuāri, kas padarīs Tavu biroju par funkcionālu un produktīvu vidi.

Izvēloties biroja mēbeļu komplektu, Tev nevajadzēs ieguldīt laiku meklējot dažādas mēbeles, kas saskanētu savā starpā. Viss Tev nepieciešamais jau ir vienu viet un kopā veido skaistu biroja interjeru.

Iekārtojums pielāgots Tavām vajadzībām

Kombinē savu biroja komplektu kā pats vēlies, izvēloties tikai savam birojam nepieciešamās mēbles. Atceries, ka svarīgs faktors biroja iekārtošanā ir biroja izmēri, kam attiecīgi ir jāpieskaņo mēbeļu izmēri. Lai darbinieki varētu ērti darboties un pārvietoties pa telpu, rūpīgi izpēti telpas izkārtojumu, lai mēbeles neaizņem visu platību.

Padari savu biroju par produktīvu un mājīgu vidi, neieguldot mēbeļu meklēšanā daudz laika!