Virtuve

Attēlotas 1–30 no 1756 precēm

Virtuves mēbeles ir būtiska ikviena mājokļa iekārtojuma sastāvdaļa. Bieži mēbeles virtuvei tiek iegādātas ātrāk nekā citām telpām, jo tās nodrošina ģimenes ikdienas pamatvajadzības: ēdiena gatavošanu un tā baudīšanu. Virtuves iekārtojums ļoti daudz pastāsta par cilvēkiem, kas apdzīvo mājokli – ģimenes lielumu, gatavošanas ieradumiem, dizaina gaumi, dzīvesveidu, ģimenes tradīcijām, un tādējādi veido tieši šim mājoklim raksturīgo atmosfēru. Lai virtuvē radītu vēlamo noskaņu, liela nozīme ir ne tikai izvēlētajai sadzīves tehnikai, bet arī mēbelēm. Mūsdienu virtuves atšķiras ar praktiskumu un funkcionālu plānojumu, kurās ikvienam tās elementam ir sava vieta.

Lai virtuve kļūtu par mīļāko telpu Jūsu mājās, ir svarīgi izvēlēties labi izstrādātas un kvalitatīvas virtuves mēbeles, kas būs gan funkcionālas, gan estētiski pievilcīgas.

4istabas piedāvā iegādāties virtuves iekārtas, galdus, krēslus un virtuves dīvānus dažādās cenu kategorijās atkarībā no komplektācijas, apdares un izgatavošanas materiāla. Mūsu dizaineri arī ir sagatavojuši dažādu veidu modernus virtuvju komplektus un virtuves mēbeļu kolekcijas katra gaumei.

Virtuves iekārtas

Virtuves dizaina veidošanā virtuves iekārtas izvēlei ir būtiska loma. Tās izmērs un komplektācija turpmāk noteiks, cik veiksmīgi tiks izmantota telpa un cik funkcionāla būs jaunā iekārta. Virtuves siena, “L” un “U” formas virtuves iekārtas ir trīs galvenie dizaina veidi, kas atšķiras gan pēc izkārtojuma, gan funkcionalitātes.

Stūra virtuves iekārta (“L” forma) ir ideāla izvēle telpām ar ierobežotu platību, jo tā efektīvi izmanto telpas stūri, nodrošinot lielāku vietu uzglabāšanai un darba virsmas platību. “U” formas virtuves iekārta bieži tiek izvēlēta lielām telpām, jo tā piedāvā vairāk darba platības un iespēju novietot mēbeles pa telpas perimetru, radot ergonomisku un funkcionalu vidi. Virtuves siena ir piemērota šaurām un garām telpām, kur visi gatavas virtuves mēbeles elementi tiek kārtoti viens otram blakus.

Katram no šiem virtuves iekārtojuma variantiem ir atšķirīga virtuves mēbeļu funkcionalitāte. Lai izvēlētos labāko variantu, svarīgi ņemt vērā ikdienas gatavošanas paradumus un to, kādā telpā virtuves iekārta atradīsies – atsevišķi vai atvērtā plānojumā kopā ar lielāku ēdamzonu.

Tā kā virtuves mēdz būt dažādas, tad ne vienmēr standarta izmēra virtuves iekārta būs piemērots risinājums. Tādos gadījumus 4istabas piedāvā komplektēt virtuvi no atsevišķiem iekārtas elementiem, piemēram, dažādiem virtuves skapīšiem un atbilstoša izmēra darba virsmas

Galdi un krēsli

4istabas piedāvā modernas virtuves mēbeles un virtuves iekārtas dažādām vajadzībām, padomājot gan par plašām, gan nelielām virtuvēm. Pie izvēlētās virtuves iekārtas iespējams pieskaņot arī galdu un krēslus. 4istabas klāstā ir komplekti ar galdu un 2 vai 4 krēsliem, tāpat iespējams atsevišķi iegādāties gan galdus, gan krēslus. Labas virtuves mēbeles ir pieprasītas vienmēr, piemēram, izvelkamie galdi ar papildu virsmu ne tikai iederēsies katrā virtuvē, bet tos arī ērti un ātri pielāgot dažādām vajadzībām. Tā galds, kas paredzēts 2 personām, ar papildu virsmu būs ērts 4 līdz 6 personām.

Virtuves stūra dīvāni

Ja virtuvē ir brīvs stūris, tad virtuves dīvāns ir labs risinājums, lai izveidotu ēšanas un reizē arī atpūtas zonu. Ar atbilstošu apgaismojumu šī zona kļūs par pašu iecienītāko vietu, kur vēlēsies uzturēties ne tikai Jūsu ģimenes locekļi, bet arī draugi un viesi. Padomāts arī par virtuves dīvāna funkcionalitāti – uzglabāšanas kastes zem sēdekļa, visā dīvāna garumā un platumā, ir piemērota vieta retāk izmantojamu saimniecības piederumu glabāšanai.

Pie 4istabas speciālistiem iespējams pasūtīt virtuves mēbeles pēc individuāla projekta, kas Jums ļaus īstenot unikālus un nestandarta risinājumus. Pakalpojums ietver arī virtuves projekta izstrādi un nepieciešamo mērījumu veikšanu. 

4istabas piedāvājumā atradīsiet vairākus simtus skapīšu veidu, visdažādākās fasāžu variācijas un galda virsmas, lielu krāsu un materiālu izvēli – visu, kas vajadzīgs, lai radītu skaistu un pārdomātu virtuves iekārtu.

Apskatiet plašo mēbeļu piedāvājumu un, ja nepieciešams, prasiet padomu 4istabas zinošajiem darbiniekiem. Mēs ātri izgatavosim un palīdzēsim Jums iekārtot savu sapņu virtuvi, piegādājot izvēlētās mēbeles un virtuves iekārtas uz norādīto adresi visā Latvijas teritorijā.

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kāpēc izvēlēties moduļu virtuves mēbeles?

    Atšķirībā no pēc pasūtījuma izgatavotām virtuvēm, kas tiek uzstādītas vienreiz un uz visiem laikiem, Jūs vienmēr varat nomainīt vai aizstāt atsevišķus moduļus, papildināt tos ar jauniem no tās pašas kolekcijas vai kombinēt dažādus modeļus. Turklāt vajadzības gadījumā to var viegli pārvietot uz jauno mājokli: to var viegli izjaukt un atkal uzstādīt.

  • Gatavu virtuvju komplektu priekšrocības

    Mūsdienu virtuves mēbeļu komplekti izceļas ar savu kompaktumu, pārdomātu funkcionalitāti, interesantu dizainu. Priekšrocības – nav ilgi jāgaida, jo tie parasti ir mūsu noliktavā, kā arī liela izvēle. Pats galvenais – gatavu virtuves komplektu cena ir daudz zemāka nekā pēc individuāliem izmēriem izgatavotas virtuves mēbeles