Kumodes, skapīši

Attēlotas 1–30 no 202 precēm

Bērnistabas kumodes un skapīši

Lai bērnistaba būtu organizēta un kārtīga, noteikti ir jāpadomā par kumodēm un skapīšiem, kur uzglabāt visas mazo ķiparu drēbītes, mantas un skolas lietas. Piedāvājumā ir dažādu stilu, krāsu un materiālu kumodes un skapīši, lai padarītu telpu funkcionālu un estētisku.

Kumodes un skapīši bērnistabai

Ikviens zina, ka mājā, kurā dzīvo mazs bērns, valda “mazs haoss”. Tāpēc ļoti svarīgi ir pievērst īpašu uzmanību mēbelēm, kas palīdzētu uzturēt kārtībā apģērbu, rotaļlietas un citas lietas.

Pateicoties stilīgajam un modernajam dizainam, mēbeles lieliski iederēsies bērnistabas interjerā un patiks jebkuram bērnam. Ietilpīga kumode un ietilpīgi plaukti ļauj kompakti glabāt daudzas lietas un tādējādi racionāli izmantot brīvo vietu bērnu istabā.

Kā izvēlēties kumodi bērnistabai?

Izvēlieties spilgtas mēbeles ar zīmējumiem un rakstiem, ja bērns vēl ir mazs – jautras dzīvnieku sejas un pasaku varoņi palīdzēs radīt telpā pasakainu atmosfēru. Pusaudžiem ir vērts iegādāties kumodi klasiskā vai modernā stilā ar iespaidīgām apdrukām un krāsām. Būs labāk, ja bērnistabas mēbeles izvēlēsieties kopā ar bērnu – galu galā tieši viņš dzīvo šajā istabā un aktīvi izmantos kumodi un skapi.