Virtuves darba virsmas

Attēlotas 1–12 no 43 precēm

Svarīgs elements, bez kā neiztikt nevienā funkcionālā virtuvē, ir darba virsma. Uz tās tiek smalcināti pārtikas produkti, mīcīta mīkla, sajauktas ēdienu sastāvdaļas un veikti daudzi citi ēdiena gatavošanai nepieciešamie darbi. Uz virtuves virsmas tiek novietoti virtuves kombaini, mikroviļņu krāsnis, šķīvju žāvētāji. Izlietne un plīts bieži vien ir iebūvēta darba virsmā. Ir skaidrs, ka tai ir jābūt pēc iespējas funkcionālākai, izturīgākai un ilgmūžīgai.

Virtuves darba virsmas

4istabas virtuves darba virsmas ir populāras to pieejamības un daudzpusības dēļ. Tomēr tās nav vienīgās priekšrocības, ko sniedz kvalitatīvas virtuves virsmas iegāde.

Būtiski ieguvumi ir:

 • Salīdzinoši zemas izmaksas, ilgs kalpošanas laiks;
 • Daudzveidīgas dizaina iespējas – laminētai virtuves virsmai var uzklāt jebkādu rakstu;
 • Augsta karstumizturība, kas ir svarīga prasība jebkurā virtuvē;
 • Izturība pret mitrumu, UV starojumu un mehāniskiem bojājumiem;
 • Galda virsma neuzsūc smakas;
 • To ir viegli kopt – ikdienā pietiek ar mitro tīrīšanu, neizmantojot speciālus līdzekļus.

Turklāt, pateicoties 4istabas plašajam piedāvājumam, iespējams piemeklēt risinājumu, kas harmoniski iederēsies jebkurā interjerā – gan modernā, gan klasiskā.

Mūsu piedāvājumā ir virtuves virsmas, kas izgatavotas no kokskaidu plātnes, kur koksnes skaidas sajauktas ar sveķiem un citām sastāvdaļām, kas pievienotas ar mērķi uzlabot virtuves darba virsmas ilgmūžību un izturību. Plātnes tiek ražotas karstās presēšanas procesā, kas palielina galda virsmas struktūras blīvumu un tās izturību pret mitrumu.

Galvenie virtuves darba virsmu parametri:

 • Ievērojot pareizas kopšanas prasības, pie mums iegādāta darba virsma kalpos 10 – 20 gadus;
 • Gatavu detaļu standarta dziļums ir 60 cm, savukārt garums var atšķirties atkarībā no modeļa;
 • Pieejamas virtuves virsmas ar dažāda veida malu apstrādi. Piemēram, aplīmēšana ar attiecīgās krāsas plastikāta lentu vai aizsardzība ar īpašām alumīnija līstēm;
 • Arī virtuves darba virsmas pārklājumi ir dažādi – matēts, glancēts vai ar reljefu;
 • Pateicoties plašajam dekoratīvo pārklājumu klāstam, virtuvē iespējams ienest vēlamo noskaņu. Pārklājums veiksmīgi imitē citus materiālus, piemēram, akmeni, koku, marmoru, metālu, keramiku un citus. Tā ir iespēja iegūt vēlamā materiāla estētisko izskatu, vienlaikus saglabājot praktiskumu, kas ir ļoti svarīgs funkcionālas virtuves priekšnoteikums;
 • Kokskaidu plātņu virtuves darba virsmas izmaksas ir atkarīgas no plātnes biezuma, dekoratīvā pārklājuma veida un ražotāja.

Virtuves virsmas no 4istabas – stilīgs, ilgtspējīgs un praktisks risinājums, kas iederēsies gan mazās, gan lielās virtuvēs.

Daži pamatnoteikumi, izvēloties virtuves darba virsmu:

 • Darba virsmas formu un izmērus izvēlas, pamatojoties uz komplekta parametriem, virtuves plānojumu un telpā pieejamo vietu. Virtuvēm ar individuālā projekta mēbelēm darba virsmas jāizgatavo pēc individuāla pasūtījuma;
 • Dekoratīvās virsmas krāsai un rakstam ir jāsaskan ar kopējo virtuves dizainu, īpaši ar fasādēm un dekoratīvo apdari. Kontrastējošas kombinācijas ir efektīvas, ja tiek ievērotas krāsu harmoniskās attiecības;
 • Ņemot vērā interjera dizainu, tiek izvēlēts arī malu veids un materiāls vai tā imitācija. Metāls ir piemērots augsto tehnoloģiju stilam, koks (un tā imitācija) – tradicionālajam vai lauku stilam, plastmasa – modernam un eklektikas stilam;
 • Ar pareizu un regulāru apkopi Jūsu jaunās virtuves galda virsmas kalpos gadu desmitiem, nezaudējot ne estētiku, ne arī ekspluatācijas īpašības. Universāls tīrīšanas ieteikums ir noslaucīt traipus, tiklīdz tie parādās. Produkti un šķidrumi, kas satur skābes vai citus agresīvus komponentus, parasti iekļūst virsmā, un pēc izžūšanas tos ir grūtāk notīrīt.

Apskatiet 4istabas piedāvājumu, ņemiet vērā ieteikumus un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu! Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums – ar prieku palīdzēsim izveidot Jūsu sapņu virtuvi!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kuras virtuves darba virsmas ir labākās?

  Vislabākā ekonomiski izdevīgā izvēle virtuves galda virsmai  ir plastikāta darba virsma. Tai var būt jebkāds dizains: marmora, granīta, koka, vienkrāsains u. c. Kā arī tās izmaksas būs daudz zemākas nekā dabīgā materiāla darba virsmu izmaksas.

 • Kā rūpēties par kokskaidu virtuves galda virsmu?

  Lai paildzinātu virtuves darba virsmas kalpošanas laiku un saglabātu tās labu izskatu, Jums jāzina svarīgākie apkopes padomi – traipi uzreiz jānoslauka; jālieto tikai saudzīgi tīrīšanas līdzekļi; tīrīšanai nav piemēroti līdzekļi, kas satur vasku, jo tie rada plēvi, kas uzkrāj putekļus un netīrumus; sarežģītu traipu gadījumā tīrīšanas līdzekli var atstāt uz kādu laiku un pēc tam rūpīgi noskalot ar ūdeni.