Stūra skapji

Attēlotas 1–12 no 15 precēm

Ietilpīgi un funkcionāli stūra skapji, kā arī stūra skapis ar bīdāmām durvīm

Mēs piedāvājam plašu stūra skapju klāstu tieši no ražotājiem. Mūsu piedāvājumā atradīsiet stilīgus un oriģinālus stūra drēbju skapjus par izdevīgām cenām. Šis stūra skapis ir lieliski piemērotas viesistabai, guļamistabai vai bērnu istabai. Praktiskā uzglabāšanas sistēma neaizņems daudz vietas: to var izmantot pat studijas tipa dzīvoklī, kur vietas ir pārāk maz. Stura skapis  – lielisks risinājums mazām telpām

Stūra skapji ir ļoti pieprasīti, jo tie aizņem minimālu vietu telpā un nepārblīvē kopējo interjeru.

Šai konstrukcijai ir labs iekšējais aprīkojums, tāpēc tajā var ievietot daudz lietu: apģērbu, apavus, gultas veļu, traukus, grāmatas, rotaļlietas un dažādus sīkus priekšmetus. Mūsu veikalā jūs varat iegādāties kvalitatīvu skapi par saprātīgu cenu. 4istabas piedāvā stūra skapjus – dažādas krāsas, izmērus un dizainus.

Stūra skapji: galvenās priekšrocības

  • Stūra skapji ir kompakti, taču ietilpīgi un praktiski. Šīs universālās mēbeles ir piemērotas ne tikai lielākām, bet arī mazākām telpām. Šo stūra skapis var novietot priekšnamā, guļamistabā, gaitenī vai pat bērna istabā.
  • Augsta kvalitāte – stura skapis ir izgatavots, izmantojot jaunas tehnoloģijas un modernus materiālus (MDF, skaidu plātnes, masīvkoka), tāpēc tie ir uzticami, izturīgi un ilgi kalpo.
  • Maksimāla drošība – visas stūra skapis konstrukcijas ir stabilas un no videi draudzīgiem materiāliem, kas neizdala toksiskas vielas apkārtējā telpā.
  • Ietilpīgs – katrs no šiem plauktiem ir aprīkots ar daudziem plauktiem, sadalījumiem un atvilktnēm, un tam ir metāla statīva stangas.
  • Funkcionalitāte – dažiem modeļiem interjera izkārtojumā ir papildu elementi: āķīši, bikšu plaukti, nišas apaviem vai nodalījumi cepurēm.
  • Zonēšanas iespējas – elements var kalpot kā starpsiena, kas atdala vairākas dzīvojamās telpas.
  • Viegli samontējams, pateicoties detalizētām ražotāja instrukcijām un stiprinājumiem ar skrūvēm. Tāpēc ir iespējams nevis nolīgt meistarus, bet gan montēt šo stūra skapis ar bīdāmām durvīm ar pašu spēkiem.