Stūra skapji

Attēlotas 1–30 no 34 precēm

Nelielai telpai izveidot pārdomātu un ērtu plānojumu var būt sarežģīti, ko daudzos gadījumos atvieglo stūra skapis – daudzfunkcionāla mēbele, kas izstrādāta, lai telpas stūrus padarītu izmantojamus, tādējādi būtiski palielinot izmantojamo telpas platību.

Stūra skapji guļamistabai parasti ir aprīkoti ar dažādām uzglabāšanas zonām gultas tekstilam un apģērbiem (pakarināmā un salocītā veidā), apaviem (apavu plaukti un grozi) un aksesuāriem (atvilknes).

Stūra skapji istabai var būt ar plauktiem grāmatām un interjera priekšmetiem, bet stūra skapji garderobē – dažādiem glabāšanas risinājumiem apģērbam un apaviem. Ietilpīgs stūra skapis veļas telpā noderēs putekļu sūcēja un mājas sadzīves ķīmijas glabāšanai, bet funkcionāls stūra skapis bērnu istabā vienuviet atrisinās visas glabāšanas vajadzības apģērbam, rotaļlietām un grāmatām. 

Kādas priekšrocības interjera iekārtojumā nodrošina stūra skapis?

  • Maksimāli palielina izmantojamo telpas platību: neērti stūri kļūst izmantojami;
  • Palīdz orgnizēt lietas: nodrošina daudz lielākas iespējas apģērbu un personīgo mantu glabāšanai;
  • Uzlabo telpas estētiku: stūra skapis ar spoguli vizuāli paplašina telpu un to piepilda ar dabisko dienas gaismu;
  • Personalizācija: individuāli izgatavotie stūra skapji var būt ar plašām pielāgošanas iespējām, ļaujot izvēlēties plauktu, drēbju stieņu un atvilkņu veidu un skaitu; atsevišķu spoguli vai spoguļdurvis, tāpat durvju veidu: skapis ar bīdāmām durvīm vai skapis ar veramām durvīm atkarībā no novietojuma telpā būtiski ietekmēs ērtu tam piekļuvi un kopējo telpas plānojumu;
  • Telpas vertikāli taupošs dizains: stūra skapis ļauj pēc iespējas maksimāli izmantot visu brīvtelpu virs skapja, lai izveidotu glabāšanas vietu lielgabarīta lietām, ko reti izmanto;
  • Telpu sadaloša funkcija: Stūra skapis var tikt izmantots, lai pārdalītu telpu un izveidotu divas atsevišķas zonas, piemēram, guļamistabas zonu un viesistabas zonu. Šajā gadījumā būtu jāizvēlas “L” formas stūra skapji ar atšķirīgām glabāšanas sistēmām; 
  • Piemērotu materiālu izvēle: visi mūsu skapji ir izgatavoti no ilglaicīgiem materiāliem – koka, MDF un laminētas kokskaidu plātnes (LKSP) nodrošinās skapju izmantošanu ilgtermiņā.

Plānojot stūra skapja novietojumu telpā, noteikti jāpārmēra sienas izmēri, lai pārliecinātos, ka skapis nebūs priekšā logam vai durvīm, tas ergonomiski iekļausies kopējā telpas plānojumā, pie tā būs ērti piekļūt un netiks traucēta kustības plūsma.