Bīdāmo durvju skapji

Attēlotas 1–12 no 134 precēm

Skapji ar bīdāmām durvīm

Mūsu piedāvātajiem drēbju skapis ar bīdāmām durvīm ir standarta platumi sākot no 100 cm līdz pat 360 cm. 4istabas interneta veikalā nopērkamie skapji ar bīdāmām durvīm ir gan kompakti, gan ietilpīgi skapji kā mazām un šaurām telpām, tā arī plašām istabām. Bīdāmo durvju skapjiem ir standarta dziļuma izmēri 45 cm vai 60 cm.

Skapji ar bīdāmām durvīm –  komplektā ietilpst pakaramie drēbēm un plaukti. Tā kā piedāvājumā ir dažādi skapji ar bīdāmām durvīm, tad katrs atradīs sev piemērotāko skapi mūsu plašajā piedāvājumā.

Ja neesat atraduši savu vēlamo skapi ar bīdāmām durvīm interneta veikalā, tad varat ielūkoties šajā katalogā!

Pēdējā laikā aizvien populārāki kļūst skapji ar bīdāmām durvīm  un tam ir pamatots iemesls.

Skapis ar bīdāmām durvīm ne tikai izskatās pievilcīgāk un estētiskāk kā parastās veramās durvis, bet arī ietaupa tik ļoti svarīgo vietu. 4istabas piedāvātie bīdāmo durvju skapji ir paredzēti dažādām telpām dažādos izmēros un ir pieejami plašā dizaina izvēlē, lai iederētos jebkurā vietā, kur esat paredzējusi novietot skapi ar bīdāmām durvīm.

Skapju dizaina izvēli ietekmē vairāki faktori: dzīvokļa plānojums un izmērs, plānotā skapja atrašanās vieta, dzīvoklī pastāvīgi dzīvojošo cilvēku skaits un interjera dizaina stils. Lai ietaupītu kopējo telpu, labākā izvēle ir skapis ar bīdāmam durvīm mājokļa interjerā. Tā galvenā funkcija ir bīdāmo durvju sistēma. Tas ļauj uzstādīt skapi jebkurā telpā, jo tam ir ne tikai durvis, bet arī stabila korpusa konstrukcija. To var pat ievietot stūrī, kas palīdzēs skapi novietot pat nelielos dzīvokļos, neaizņemot pārāk daudz vietas. Tas ir lielisks risinājums mazām telpām.

Dizaina iezīmes

Daudzi izvēlas pielāgot mēbeles atbilstoši telpas izmēram. Dažāda izmēra, krāsu un formu skapis ar bīdāmām durvīm un atvilktnēm ir lielisks ar to, ka to var viegli novietot ne tikai nišā, bet arīdzan pie sienas, kas var papildināt jeb arī izcelties jaunajā interjera dizaina risinājumā. Elegantais dizains būs harmonisks interjera turpinājums.

Kopējais bīdāmo durvju skaits šādiem skapjiem ir no divām līdz piecām. Jo vairāk durvju, jo platāki skapji. Atkarībā no individuālajām vēlmēm var izvēlēties ar vai bez spoguļiem. Tos var izvietot telpā atbilstoši savām vajadzībām. Un svarīgi ir arī tas, ka pārvācoties Jūs vienmēr varat ņemt šīs mēbeles līdzi.

Zemāk ir norādītas dažas skapju īpašības, kam jāpievērš uzmanība, tās iegādājoties.

Standarta izmēri

Drēbju skapis ar bīdāmām durvīm pēc izmēra var tikt iedalīts standarta, mini un maxi skapjos.

Vispirms tie ir tieši saistīti ar mājokļa griestu augstumu. Standarta modelis ir ērts jebkurā telpā, jo augstuma ziņā varat izvēlēties skapi 220 cm vai 240 cm augstumā. Tie parasti izceļas ar savu ietilpību, funkcionalitāti un vietas ekonomiju.

Izvēloties lielāku sienas skapis ar bīdāmām durvīm, jāņem vērā ne tikai mājokļa izmēri, bet arī lietošanas ērtums. Piemēram, pieauguša cilvēka rokas garums ir vidēji sešdesmit centimetri. Un ļoti dziļi plaukti nebūs ērti lietojami.

Bīdāmās sistēmas

Galvenās funkcijas, kas palīdz atvērt durvis uz sāniem, veic noteiktas vadotnes sistēmas. Būtība ir ļoti vienkārša: riteņi pārvieto skapja vērtni uz sāniem, nevis uz āru, kā tas ir citos modeļos. Šādi atveras un aizveras durvis. Mēbeļu kopējais kalpošanas laiks un to lietošanas ērtums ir atkarīgs no konstrukcijas un furnitūras kvalitātes.

Fasāde ir skapju vizuālais tēls.

Citiem vārdiem sakot, tās ir durvis mēbeļu ārpusē. Skaistas bīdāmās durvis ļauj vizuāli palielināt telpas dziļumu. Spoguļi ir ne tikai ērti lietojami, bet, ja telpā nav logu, tie var arī piešķirt daudz gaismas. Ir iespējams izvēlēties tādu dizaina stilu, ka neviens no klātesošajiem pat nenojautīs, ka šeit ir skapis. To nereti izmanto, sadalot vienu plašu telpu dažādās zonās. Lai izvēlētos durvju dizainu, ir vērts apsvērt to daudzveidību. Spoguļdurvis un fototapetes uz stikla durvīm, matētas un glancētas, koka imitācija un daudz citu variantu…