Bīdāmo durvju skapji

Attēlotas 1–30 no 166 precēm

Mūsdienu interjeros skapji ar veramām durvīm arvien biežāk tiek aizstāti ar modernu un daudz ērtāku glabāšanas risinājumu: skapis ar bīdāmām durvīm ir praktisks un universāls uzglabāšanas risinājums dažāda izmēra un stila telpu iekārtojumā. Sienas skapji ar bīdāmām durvīm ir ideāli piemēroti gan plašām, gan kompaktām telpām; palīdz lietderīgi izmantot tiem atvēlēto telpas daļu, interjeru nepārblīvē ar liekām detaļām un atvieglo liela apjoma un nestandarta lietu glabāšanu. 

4istabas interneta veikalā nopērkamie bīdāmo durvju skapji ir dažādas konfigurācijas. Pircēju izvēlei piedāvātie skapji ir ar durvju standarta platumu no 100 līdz 360 cm un dziļumu no 45 līdz 60 cm, kas ir piemēroti izmēri gan mazām un šaurām telpām, gan plašām istabām.

Ja neesat atraduši savu vēlamo skapi ar bīdāmām durvīm interneta veikalā, tad varat ielūkoties šajā katalogā!

Mājokļa iekārtojumā bīdāmo durvju skapji nodrošina būtiskas priekšrocības:

 • Ietaupa telpu: bīdāmās skapja durvis ļauj izmantot visu telpas platību, jo tās nevis atveras, bet slīd no vienas puses uz otru, tāpēc ir ideāli piemērotas telpām, kurās ir par maz vietas. Skapja iekšienes LED apgaismojums, soft-close aizvēršanas mehānisms, atvērtie plaukti un atvilknes tos padara par īpaši piemērotu mēbeli guļamistabām. Stūra skapis ar bīdāmām durvīm ir nestandarta risinājums, kas ļaus mājīgi iekārtot pat ļoti mazas telpas.
 • Maksimāli palielina uzglabāšanas vietu: Bīdāmo skapju furnitūra ļauj gudrāk izmantot uzglabāšanai atvēlēto vietu. Mājokļu ieejas zonās, koridoros, veļas telpās, guļamistabās ļoti praktiski ir iebūvējamie skapji, kas nodrošina neierobežotas glabāšanas iespējas, jo skapja izmēru ierobežo vienīgi atvēlētās telpas augstuma un platuma dimensijas. 4istabas piedāvāto skapju izmēru (augstumu un platumu) var pielāgot – ar soli ik pa 10 cm.
 • Estētiskās un dizaina kvalitātes: Izvēloties telpas interjeram atbilstošu skapja apdari un profila krāsu, iegūst modernu, vizuāli pievilcīgu mēbeli, kas ir harmonisks interjera papildinājums. Skapja durvju plakņu lakoniskais risinājums piešķir telpai atturīgu eleganci, savukārt bīdāmās spoguļu durvis ļauj vizuāli paplašināt telpu un piešķir tai daudz gaismas. Liels spogulis ir arī ērts un funkcionāls risinājums ikdienas lietošanā. Tādēļ, pasūtot skapi, rūpīgi jāpārdomā ne tikai glabāšanas iespējas, bet arī skapja durvju dizains: spoguļu durvis, fototapetes uz stikla, matēts stikls, koka imitācija, tie visi ir dizaina varianti, ko iespējams izvēlēties.
 • Daudzveidība: Skapji ar bīdāmām durvīm ir iegādājami dažādos dizainos un izmēros, kas tos padara neaizstājamus mūsdienu mājokļa iekārtojumā. Nelieli divdurvju skapji, kompakti stūra skapji, guļamistabām tradicionāli piemērotie trīsdurvju skapji, kā arī apjomīgie četrdurvju skapji un pat piecdurvju skapji ikvienā mājoklī nodrošinās maksimālu glabāšanas ērtumu un apjomu.
 • Ergonomiskums: soft-close sistēma ir viena no populārākajām ergonomiskajām iezīmēm šī tipa skapjos. Tā nodrošina gludu un klusu durvju aizvēršanu, novēršot skaļus triecienus un aizvēršanas skaņu. Šī funkcija ne tikai uzlabo kopējo lietošanas pieredzi, bet arī paildzina skapja kalpošanas laiku, samazinot durvju nolietojumu.
 • Funkcionāls apgaismojums: Lai uzlabotu skapja izmantošanas ērtumu, daudzi modeļi var tikt aprīkoti ar iebūvētu LED apgaismojumu. Apgaismojums padara skapja saturu labi pārredzamu un viegli pieejamu, pat tad, ja skapis atrodas telpā ar vāju kopējo apgaismojumu. LED apgaismojums ir ne tikai praktisks un noderīgs, bet ir arī skaists dizaina akcents.

Skapji ar bīdāmām durvīm, salīdzinājumā ar tradicionāliem skapjiem, piedāvā daudzas priekšrocības: telpas taupīgu izmantošanu, maksimālu uzglabāšanas apjomu, ērtu lietojamību, estētiskas priekšrocības un daudzveidīgu dizainu, padarot tos par praktisku un stilīgu izvēli ikviena mājokļa iekārtojumā.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kāds ir minimālais bīdāmo durvju drēbju skapja izmērs?

  Minimālais skapja platums ir 100 cm. Ja durvis ir šaurākas, konstrukcija būs neērta un nestabila. Durvis, bīdot tās pa sliedēm, var noslīdēt vai deformēties. Vislabāk, ja vērtnes platums ir 70-100 cm, kas ir gan ērti, gan droši.

 • Cik dziļam jābūt skapim ar drēbju pakaramajiem?

  Izvēloties skapi drēbju pakaramajiem, vispirms jāņem vērā standarta parametri. Brīvstavošam skapim ar bīdāmām durvīm konstrukcijas standarta dziļums ir 60 cm.