Gultas

Attēlotas 1–30 no 286 precēm

Gulta ir vissvarīgākais guļamistabas elements. Tas ne tikai nosaka visas istabas atmosfēru, bet ir arī funkcionāli visnepieciešamākā mēbele istabā. Gultas galvenā funcija ir nodrošināt mums komfortu, lai uzņemtu enerģiju jaunai dienai, taču tā arī var būt kā lielisks dizaina elements, kas piešķir telpai jaunas sajūtas. Ieskaties mūsu piedāvājumā un atrodi vienguļamās gultas, divguļamās gultas, gultas ar matraci, kontinetālās gultas, gultas ar veļas kasti u.c.

Gultas kvalitatīvam miegam

Piedāvājam gultas ikviena vēlmēm vajadzībām un gaumēm. Pieejamas gan gultas ar matračiem, gan tikai gultas rāmji, divguļamās, vienguļumās, divstāvīgās un ar glabāšanas vietām.

Gultas izmērs

Gultas izmērs ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem izvēloties savu perfekto gultu. Protams, ka mums ikvienam gribas plašu gultu, tomēr ievietojot telpā pārāk lielu gultu, tā var izskatīties neproporcionāli un aizņemt brīvo vietu telpā.

Mūsu soritemntā piedāvātie gultu izmēri:

Divguļamās gultas

Neviens negrib guļot satraukties par izkrišanu no gultas, nejaušu iesišanu blakus gulētājam vai tik mazu gultu, ka nav iespējams pakustēties. Divguļamās gultas ir labākā izvēle, lai izvairītos no šādām situācijām un komfortabli baudītu miegu. Gultas izmēram ir nozīme, tāpēc iesakām izvēlēties divguļamo gultu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Gultas ar matraci

Gultai neatņemama sastāvdaļa ir matracis. Lai atvieglotu guļamistabas iekārtošanu, izvēlies gultu ar matraci. Iegādajoties gultu arī noteikti pievērs uzmanību vai matracis ir komplektā, vai to nepieciešams iegādaties papildus. Gultas ar matraci pieejamas dažādos izmēros, lai katrs var atrast sev piemērotāko.

Gultu veidi

Protams, ka gultas galvenā funkcija ir nodrošināt komfortablu un kvalitatīvu miegu. Taču tās var kalpot arī kā glabāšanas vietas. Tāpēc noteikti izskati arī kā variantus gultas:

Gulta ar veļas kasti

Gulta ar veļas kasti ir funkcionāls un ērts risinajums, lai nodrošinātu papildus glabāšanas vietu. Veļas kaste ir ietilpīga un tajā iespējams glabāt pat visbiezākas segas. Gulta ar veļas kasti būs arī ļoti ērti pielietojama ikdienā, no tās veikli un viegli paņemot mantas un novietojot tās. Tomēr jārēķinās, ka gultām ar veļas kasti nepieciešama papildus vieta telpā, lai tās var izvilkt un tās neatsistos pret sienu vai kādu citu elementu guļamistaba.

Kvalitatīva miega galvenais noslēpums ir izcila gulta. Izvēloties gultu jāņem vērā ne tikai tās izmēri, bet arī gultas materiāls, krāsas un formas, lai tās harmoniski saplūstu ar pārējo telpu un kalpotu vēl gadiem ilgi. Ja ir vēlme pēc gultas ar speciāli jums pielāgotām krāsām vai materiāliem, sazinies ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim iegūt Tev sapņu guļamistabu!