Gultas

Attēlotas 1–12 no 235 precēm

Kvalitatīvas un ērtas gultas

Gulta ir vissvarīgākais guļamistabas elements. Tas ne tikai nosaka visas istabas atmosfēru, bet ir arī funkcionāli visnepieciešamākā mēbele istabā. Gultas galvenā funcija ir nodrošināt mums komfortu, lai uzņemtu enerģiju jaunai dienai, taču tā arī var būt kā lielisks dizaina elements, kas piešķir telpai jaunas sajūtas.

Gultas kvalitatīvam miegam

Piedāvājam gultas ikviena vēlmēm vajadzībām un gaumēm. Pieejamas gan gultas ar matračiem, gan tikai gultas rāmji, divguļamās, vienguļumās, divstāvīgās un ar glabāšanas vietām.

Gultas izmērs

Gultas izmērs ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem izvēloties savu perfekto gultu. Protams, ka mums ikvienam gribas plašu gultu, tomēr ievietojot telpā pārāk lielu gultu, tā var izskatīties neproporcionāli un aizņemt brīvo vietu telpā.

Mūsu soritemntā piedāvātie gultu izmēri:

Gultu veidi

Protams, ka gultas galvenā funkcija ir nodrošināt komfortablu un kvalitatīvu miegu. Taču tās var kalpot arī kā glabāšanas vietas. Tāpēc noteikti izskati arī kā variantus gultas:

 

Kvalitatīva miega galvenais noslēpums ir izcila gulta. Izvēloties gultu jāņem vērā ne tikai tās izmēri, bet arī gultas materiāls, krāsas un formas, lai tās harmoniski saplūstu ar pārējo telpu un kalpotu vēl gadiem ilgi. Ja ir vēlme pēc gultas ar speciāli jums pielāgotām krāsām vai materiāliem, sazinies ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim iegūt Tev sapņu guļamistabu!