Priekšnama skapji

Attēlotas 1–30 no 116 precēm

Virsdrēbju, apavu un aksesuāru glabāšanai un novietošanai ietilpīgi  priekšnama skapji. Dažādu krāsu, izmēru un materiālu skapji, lai ikkatrs varētu atrast piemērotu savam priekšnamam.

Funkcionāli un stilīgi priekšnama skapji ikviena gaumei un vajadzībai pie 4istabas!

Kā izvēlēties sev piemērotāko priekšnama skapi?

Skapis priekšnamam ir viens no svarīgākajiem priekšnama iekārtojuma elementiem. Jo ietilpīgāks un piemērotāks telpai būs izvēlētais skapja dizains, jo racionālāk varēs organizēt telpu un nodrošināt tajā tik nepieciešamās glabāšanas vietas apģērbam, apaviem un citiem aksesuāriem. 4istabas interneta veikals piedāvā dažāda veida, funkcionalitātes un apdares skapjus ikviena vajadzībai.

Izvēloties priekšnama skapi, ir jāpievērš uzmanība:

  • Pieejamajai telpai: Priekšnami bieži ir platības ziņā nelielas vai konfigurācijas ziņā sarežģītas telpas, kurās ir pārdomāti jāizmanto visa pieejamā platība. Tādi risinājumi kā priekšnama stūra skapis vai iebūvējamie skapji priekšnamā ļauj iegūt maksimāli daudz glabāšanas vietas pat nelielā platībā. Ja stūra skapis priekšnamam palīdz izmantot telpas stūrus, kuri citādi paliktu neizmantoti, tad iebūvētie skapji tiek izgatavoti pēc individuāliem izmēriem un ļauj izmantot visu skapim atvēlēto nišas vai sienas platību no grīdas līdz griestiem.
    Ietaupīt telpu palīdz arī skapju durvju veids. Šauros priekšnamos daudz piemērotāki ir skapji ar bīdāmām durvīm, bet plašās telpās – skapji ar veramām durvīm.
  • Funkcionalitātei: Viens no būtiskākajiem funkcionāla priekšnama skapja raksturlielumiem ir tā ietilpība, tādēļ skapis ir jāizvēlas atbilstoši glabāšanas mērķim. Dažāda augstuma un izmēru plaukti un atvikņu bloki, kā arī specializētie stiprinājumi palīdz sakārtot skapī glabājamo apģērbu, apavus un aksesuārus daudz kompaktāk, iegūstot pēc iespējas vairāk papildus vietas. Ja brīvstāvoši skapji atbilstoši savam augstumam un platumam, piemēram, 50, 87, 115, 148 un 196 cm tiek komplektēti jau ar noteiktu plauktu vai atvilkņu skaitu, tad, pasūtot iebūvējamu skapi, tā izkārtojumu un funkcionālos blokus ir iespējams izvēlēties atbilstoši individuālajām prasībām. Turklāt, papildus funkcionalitāti telpā palīdz nodrošināt arī priekšnama skapji ar iebūvētu apgaismojumu, ļaujot pilnvērtīgi pārredzēt visu skapja saturu un radot vizuālu plašuma sajūtu, un skapji ar spoguli.
  • Izmantotajiem apdares materiāliem: Brīvstāvošs vai iebūvēts skapis, pateicoties saviem izmēriem un aizņemamajai platībai, ietekmē telpas vizuālo uztveri un ir svarīgs interjera dizaina elements. Tādēļ, izvēloties brīvstāvošu vai iebūvēto skapi priekšnamam, ir jāpievērš uzmanība arī skapja dizainam un tajā izmantotajiem apdares materiāliem. Ja izvēlētās apdares krāsas tonis būs pārāk tumšs, telpa šķitīs mazāka un šaurāka nekā tā ir patiesībā. Tumšos un šauros priekšnamos ir vēlams izmantot gaišas apdares skapjus vai skapjus ar glancētām virsmām un spoguļu plaknēm. Priekšnama skapis ar spoguli vai gaismu atstarojošām plaknēm, gaismai atstarojoties, ļaus vizuāli telpu paplašināt un piešķirt tai papildus dziļumu.

4istabas interneta veikalā ir iespējams iegādāties ne tikai dažādu izmēru skapjus priekšnamiem, bet arī izvēlēties telpas interjeram vispiemērotāko skapja apdari. Pieejami gan vienkrāsaini skapji, gan skapji ar dažādas tonalitātes koka tekstūrām.