Dīvāni

Attēlotas 1–30 no 83 precēm

Viesistaba ir viena no vissvarīgākajām telpām katrā mājā, kurā pavadāt laiku kopā ar ģimeni, atpūšaties pēc darba vai rīkojat svētku ballīti ar viesiem. Tāpēc ir tik svarīgi radīt mājīgu atmosfēru un izvēlēties ērtas mīkstās mēbeles.

Lielisks variants būtu dīvāns viesistabā, kas ne tikai nodrošinās komfortu, bet arī kļūs par Jūsu interjera akcentu.

Kā labāk izvēlēties dīvānu

Taisnu dīvānu izvēlēties viesistabai nav viegls uzdevums. No lielās modeļu izvēles galva var pat sagriezties.

Lai izdarītu pareizu un pārdomātu izvēli, 4istabas eksperti iesaka pievērst uzmanību šādiem punktiem:

izmērs: taisna dīvāna izmēriem jāatbilst telpas platībai, nevis iespiest liela izmēru dīvānu mazā telpā. Izvēloties, ir svarīgi ņemt vērā arī dīvāna transformēšanas mehānismu. Kā arī jāparedz istabā brīva vieta, lai šo dīvā nu varētu izvilkt un pārvērst par ērtu guļamo vietu.

dīvāna mērķis: ja jaunās mīkstās mēbeles paredzētas tikai viesu uzņemšanai, tad dīvāns derēs arī bez izvilkšanas funkcijas. Ikdienas miegam dīvāns būtu jāizvēlas, ņemot vērā kvalitatīvas atsperes un ērtu transformācijas mehānismu

dizains: mīksto mēbeļu dizaina izvēle ir atkarīga no kopējās interjera idejas, kā arī no nākamā īpašnieka personīgajām vēlmēm. Pauduma izvēlē ir jāsaprot dīvāna dekoratīvais mērķis – lai tas saplūstu ar interjeru un kļūtu nemanāms. Jeb pilnīgi pretēji – vēlaties, lai jaunais dīvāns veido izcilu akcentu telpa un izrotā to. Jebkurā gadījumā pirmām kārtām uzticieties savai personīgajai gaumei.

Kur Latvijā nopirkt kvalitatīvus dīvānus viesistabai?

Mīksto mēbeļu interneta veikals 4istabas ir apkopojis lieliskus, funkcionālus un kvalitatīvus dīvānus, kas ir piemēroti ne tikai viesistabas iekārtojumam, bet arī izcili kalpos gan bērnistabā un arī viesu guļamistabā.

4istabas mēbeļu internetveikala piedāvājumā ir dīvāni, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem no Latvijas un dažādiem ārvalstu ražotājiem. Tā kā mēs sadarbojamies ar mēbeļu ražotājiem, tad varam piedāvāt mēbeles par draudzīgām cenām. Visiem dīvāniem ir 2 gadu garantija! Ja dīvāns ir pieejams mūsu noliktavā, tad piegāde tiek veikta maksimāli īsā laikā visā Latvijā.

Mūsu plašais piedāvājums – izvelkami dīvāni gultas, moderna stila dīvāni, klasiski dīvāni