Kādu dīvāna transformācijas mehānismu izvēlēties?

Kādu dīvāna transformācijas mehānismu izvēlēties?

Gandrīz ikvienā mājoklī viena no svarīgākajām mēbelēm ir dīvāns. Tajā esam pieraduši atpūsties, sarunāties ar radiem un draugiem, kad tie ierodas ciemos. Kā arī skatīties TV un lasīt, un, protams, arī gulēt. Bieži vien, lai ekonomētu vietu mājās, dīvānu izvēlamies izvelkamu. Lai Jums palīdzētu izdarīt pareizo izvēli, attiecībā uz dīvāna transformēšanas mehānismiem, turpinājumā ieskats katrā no tiem.

Dīvāns – grāmata (klik-klak)

Šis ir visizplatītākais dīvāna izvilkšanas mehānisms, populārs jau no pagājušā gadsimta. Lai dīvānu pārvērstu par gultu, atliek tikai pacelt sēžamo daļu un izdzirdot raksturīgo mehānisma klikšķi, nolaist to. Dīvānu transformēt atpakaļ būs tieši tikpat vienkārši. Šī ērtā konstrukcija ir tā, kas nodrošina šī mehānisma popularitāti. Kā trūkumu var minēt to, ka transformējot dīvānu, tas jāpārvieto, t.i., jāatbīda no sienas, lai starp tā aizmuguri un sienu ir brīva vieta.

Mehānisms Kli-Klak - ērts un uzticams izvelkamam dīvānam

Eirogrāmata

Mehānisms „eirogrāmata” ir viens no visizturīgākajiem un pieejamākajiem mehānismiem. Lai pārveidotu dīvānu par gultu, ir jāizvelk sēdeklis uz priekšu un brīvajā vietā jānolaiž atzveltne. Lai dīvānu saliktu atpakaļ, ir jāpaceļ atzveltne un jāiebīda sēdeklis atpakaļ. Parasti šādiem dīvāniem ir lielas veļas kastes , salīdzinoši līdzena gultas vieta. Dīvāni ar šādu mehānismu ir ļoti ergonomiski, jo nav nepieciešamas liekas kustības, piemēram, jāpārbīda pats dīvāns , lai to izvilktu.

Kvalitāte un ērtums - šāds ir eirogrāmatas mehānisms dīvāniem

Mehānisms “Akordeons”

Šis mehānisms darbojas kā akordeons – dīvāna guļamvieta sastāv no trim daļām, kas ir savienotas ar šarnīra konstrukciju. Lai šādu dīvānu pārveidotu par gultu, sēdeklis tiek izbīdīts uz priekšu. Dīvāni ar „akordeona” mehānismu mēdz būt izgatavoti arī no trim koka rāmjiem, kas ir savienoti ar eņģēm. Šādu dīvānu ir viegli pārveidot par gultu ar pilnvērtīgu guļamvietu. Vienkāršs un ērts transformācijas mehānisms. Jāmin, ka galvgalis parasti ir augstāks, līdz ar to nav jābaidās, ka, piemēram, spilveni regulāri būs jāceļ no grīdas. Kā mīnuss šai konstrukcijai ir tas, ka guļamā daļa ir sadalīta un atkarībā no ražotāja, tiem var būt iedobes locījumu vietās, kas var traucēt gulēt. Tāpēc iesakām izmantot virsmatraci, ja šāda veida dīvānu izvēlēsieties kā ikdienas gultasvietu.

Viegli, ātri un bez piepūles - dīvāns tiek izvilkts kā gulta

Puma” mehānisms

Lai izvilktu šādu dīvānu, Jums nav jāpieliek daudz pūļu – vienkārši ceļot pavelciet sēdekli uz augšu un tuvāk sev. Tādā veidā sāks darboties mehānisms, kas pastumj sēdekli uz augšu un uz priekšu. attiecīgi dīvāna atzveltne paliek savā vietā. Šis ir ļoti ērts un vienkāršs dīvāna transformēšanas mehānisms + nebojā grīdu, jo dīvāns ceļas uz augšu. Kā mīnuss jāmin lielās izmaksas, salīdzinoši ar iepriekšminētajiem mehānismiem, jo šis parasti tiek izmantots stūra dīvāniem.

Kvalitatīvs dīvāna izvilkšanas mehānisms

Mehānisms “Delfīns”

Mehānismu „delfīns” bieži izmanto tieši stūra dīvānos. No sēdekļa apakšas tiek izvilkta papildu sekcija, kas ir kā guļamās vietas papildinājums . Mehānisms ir vienkāršs, izturīgs un darbībā atgādina nirstošu delfīnu – tāpēc šāds nosaukums. Dīvāni ar šo mehānismu ir vienkārši lietojams, izturīgs un kvalitatīvs.

Populārs izvilkšanas mehānisms stūra dīvānos

Izvelkams dīvāns

Ar vārdu “izvelkams” ir saprotams, kā šis dīvāns transformējas par gultu. Tas ļauj no maza izmēra dīvāna salocītā veidā iegūt platu guļamvietu. Mugurpuse un roku balsti parasti transformācijā nav iesaistīti. Tāpat ir paredzēts arī neliels nodalījums gultas veļai. Šis te mehānisms ir izturīgs un ilgmūžīgs un īpaši vērtīgs mazās telpās.

Pat bērns var izvilkt šo dīvānu

Kādu dīvāna transformācijas mehānismu izvēlēties?

Pie mums atradīsiet dīvānus ar visiem iepriekšminētajiem transformēšanas mehānismiem. Individuāla pieeja ikvienam, lai palīdzētu Jums atrast piemērotāko!

Kopīgot šo produkta lapu: