Iebūvējamie skapji

Attēlotas visas (3) preces

Iebūvējamie skapji ar bīdāmām durvīm pēc individuāla pasūtījuma!

Pasūtot iebūvējamo skapi pēc individuāli izstrādāta projekta, Jūs varat izvēlēties skapim vēlamo krāsu un apdari, labākos materiālus, nepieciešamos izmērus un augstākās kvalitātes furnitūru.

Iebūvējamais skapis ar bīdāmām durvīm ne tikai izcili iederēsies Jūsu interjerā, tas arī nodrošinās risinājumus ērtai, funkcionālai un ietilpīgākai uzglabāšanai. 

4istabas.lv iebūvēto mēbeļu dizaineri sniedz profesionālas konsultācijas un izstrādā individuālus projektus.

Sazinieties, lai saņemtu sava jaunā iebūvējamā skapja projektu.

Tālrunis: 20 388 788

e-pasts: [email protected]

Adrese: Jaunvāles iela 1, Valmiera

Iebūvējamie skapji pēc Jūsu pasūtījuma

Nevienas mājas iekārtojums nav pilnīgs bez kvalitatīvas iebūvējamo skapju sistēmas. Pateicoties pārdomātam skapja plānojumam, tā nodrošinās ne tikai kārtību mājās, bet arī papildinās Jūsu izveidoto interjeru.

Pēc individuāla pasūtījuma projektētie 4istabas.lv skapji ir praktisks veids, kā pārdomāti izmantot visu skapim atvēlēto telpu, izvietojot individuāli pielāgotas skapju sistēmas ar drēbju stieņiem, plauktiem, atvilkņu blokiem un groziem. Mūsu mēbeļu klāstā esošie iebūvējamie skapji pēc pasūtījuma ir produktu grupa, ko raksturo individuāli pielāgoti, kvalitatīvi risinājumi dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm.

4istabas piedāvā izvēlēties skapju sistēmu risinājumus no piedāvātajiem gatavajiem variantiem vai arī skapju sistēmas pasūtīt pēc individuālām skicēm.
Mūsu speciālisti:

 • izveidos iebūvējamā skapja projektu,
 • izgatavos individuāli pasūtītos elementus,
 • nodrošinās skapja komplektāciju, piegādi un montāžu.

Izvēloties skapjus pēc pasūtījuma, jāņem vērā šādi aspekti:

Skapim atvēlētā telpa

Iebūvējamo skapju dizains ļauj efektīvi izmantot visu pieejamo telpu un piedāvāt risinājumus pat sarežģītiem gadījumiem – skapim telpā ar slīpiem griestiem vai iebūvētam stūra skapim. Mēbeļu dizainers katrā konkrētā gadījumā palīdzēs izveidot ērtu un funkcionālu risinājumu. 

Iekšējais izkārtojums

Iebūvējamie skapji, pateicoties dažādām skapju sistēmām, piedāvā papildu glabāšanas iespējas, ko nevar nodrošināt citi standarta skapji. Ērts un pārskatāms visu elementu – atvilkņu, izvelkamo plauktu, dažāda veida pakaramo drēbēm un metāla grozu, iekšējais izkārtojums noteiks, cik funkcionāls būs gatavais iebūvējamais skapis.

Iebūvējamo skapju durvis

Iebūvējamais skapis var būt ar un bez durvīm, tomēr vairumā gadījumu durvīm ir nevien funkcionāla, bet arī estētiska nozīme. Skapja durvis no laminētas skaidu plātnes, stikla vai spoguļa piešķirs telpai pabeigtības sajūtu.

Apgaismojums

Plānojot iebūvējamo skapi, nevajadzētu aizmirst par skapja iekšējo apgaismojumu. Tas nodrošinās pārskatāmību un lietošanas ērtības.

Furnitūra

Pie 4istabas speciālistiem iespējams izvēlēties dažādu cenu kategoriju furnitūru, atbilstoši glabāšanas vajadzībām un atvēlētam budžetam. 

Kāpēc izvēlēties 4istabas piedāvātos skapjus pēc pasūtījuma?

 • Iespēja pasūtīt skapi pēc klienta izmēriem ar piegādi visā Latvijā
 • Garantēta kvalitāte un profesionalitāte
 • Pilnā cikla pakalpojums – no projektēšanas līdz izgatavošanai, montāžai un uzstādīšanai
 • Apmaksa skaidrā naudā, ar bankas karti, ar pārskaitījumu, kā arī dažādas nomaksas iespējas

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kāda ir atšķirība starp iebūvētu drēbju skapi un skapi ar bīdāmām durvīm?

  Drēbju skapim ar bīdāmām durvīm atšķirībā no iebūvējamā skapja ir karkass – grīda un sānu sienas, pie kuriem tiek piestiprināts viss skapja saturs. Iebūvējamiem skapjiem ir iekšpusē plauktu daļa, kas piestiprināta tieši pie telpas sienām. Galvenā iebūvējamo mēbeļu priekšrocība ir detaļu montāža pie griestiem, grīdas un sienām.

 • No kā ir atkarīga iebuvētā skapja cena?

  Skapja cena ir atkarīga no sastāvdaļām, dizaina, materiāla un iekšējā izkārtojuma. Cena arī mainās atkarībā no izvēlētajiem durvju pildījuma materiāliem.