Skapji

Attēlotas 1–12 no 136 precēm

Drēbju skapji ar piegādi visā Latvijā

Drēbju skapji ir katrā mājoklī. Tie atšķiras pēc savas konstrukcijas: drēbju skapis, stūra skapis, garderobes skapis vai skapju sistēmas. Tomēr visiem tiem ir viena un tā pati funkcija – ērti uzglabāt apģērbu. Turklāt tam ir jāsaskan ar interjeru. Tāpēc drēbju skapis jāizvēlas atbildīgi.

4istabas piedāvā par zemām cenām iegādāties drēbju skapjus interneta veikalā.

Visi drēbju skapji – atsevišķi skapji, kas dod iespēju iegādāties tikai vienu skapi vai vairākus skapjus, kas radīs izsmalcinātu un funkcionālu interjeru. Mūsu plašajā produktu klāstā ir dažādu izmēru un krāsu skapji.  Drēbju skapis ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem: laminētas skaidu plātnes, kas palielina uzticamību un kalpošanas laiku. Skapju sistēmas

Drēbju skapji ir ekonomiski izdevīgi nopērkami labākajā interneta veikalā 4istabas. Skapis var iegādāties no mājām tikai viena klikšķa attālumā, kas ir ērti un ietaupa Jūsu laiku.

Lai iegādātos izdevīgi garderobes skapis, tikai pievienojiet to savam grozam un veiciet pasūtījumu. Mēbeles var samontēt pašu spēkiem, šim nolūkam katram skapim ir pievienots montāžas rasējums ar detalizētām instrukcijām.

Augstas kvalitātes un skaists skapis par zemām cenām – tas patiešām ir reāli ar 4istabas mēbeļu veikaliem. Nevilcinieties iegādāties jaunu drēbju skapi!