Viesistabas kolekcija MEBE

Attēlotas visas (11) preces

Mēbeļu kolekcija sastāv no universālām, elegantām formām, kuras raksturo oriģināls skandināvisks un minimālistisks dizains. Komplekts baltā krāsā kontrastē ar melniem rokturiem un ģeometriskām kājām, piešķirot telpai neparastu izteiksmi. Mēbeļu daudzveidība ļaus iekārtot dzīvojamo istabu, ēdamistabu vai dzīvojamo istabu, un plaša formu izvēle ļaus ērti iekārtot jauniešu istabu.

Mēbeļu kolekcija MEBE sastāv no universālām, elegantām formām, kuras raksturo oriģināls skandināvisks un minimālistisks dizains. Komplekts baltā krāsā kontrastē ar melniem rokturiem un ģeometriskām kājām, piešķirot telpai neparastu izteiksmi. 

Mēbeles ir izgatavotas no laminētas plātnes, to fasādes papildus pārklātas ar akrila pārklājumu, kas piešķir tām maigu spīdumu. Apdarināti ar bojājumiem izturīgu ABS apmalēm. 

Unikālas mēbeles, interesants dizains, kas lieliski piemērotas viesistabai un ir viegli kombinējamas ar citām mājās jau esošajām mēbelēm! Pieejams divās krāsās.

Mēbeļu kolekcijā MEBE ietilpst dažādas viesistabas mēbeles – kumodes, stikla vitrīnas, žurnālgaldiņš, TV galds, sienas plaukti, kā arī drēbju skapji.