Pareiza mēbeļu izvietošana bērnistabā

Pareiza mēbeļu izvietošana bērnistabā – ko ņemt vērā

Viena no vissvarīgākajām prasībām bērnu istabas izkārtojumam un dizainam ir praktiskums. Mēbeļu izvietojums bērnistabā ietver īpašas komforta un ērtības atmosfēras radīšanu tajā. Bērnistabā katrs kvadrātcentimetrs ir jāizmanto pilnībā. Katram interjera elementam un mēbelēm jābūt harmoniski saistītām gan savā starpā, gan ar visu koncepciju, telpai jābūt veidotai tādā pašā stilā. Tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas mēbeles, mēbeļu krāsa un to faktūra.

Pareiza mēbeļu izvietošana bērnistabā
labākās bērnistabas mēbeles

Mēbeļu izkārtojums bērnistabā, kur sākt?

Pirms sākat izvēlēties mēbeles, jums vajadzētu uzzīmēt mēbeļu iekārtojuma plānu istabai. Lai to izdarītu, uz papīra ir nepieciešams uzzīmēt telpas kontūras un vispirms uzzīmēt visu interjera priekšmetu aptuveno atrašanās vietu.
Bērnu istabai vispirms ir nepieciešams pareizs un harmonisks mēbeļu izkārtojums, un izvēlē ir jāiesaista pats bērns neatkarīgi no mazā ģimenes locekļa vecuma. Ņemot vērā bērna vecumu un viņa vēlmes, ir jāizvēlas tādas mēbeles kā:

Katrai mēbelei jābūt atbilstošai mazuļa vecumam un dzimumam.
Nav nepieciešams steigties un uzreiz iegādāties to, kas Jums patīk. Pirmkārt, ir jāizmēra pati istaba un mēbeļu izmēri, pārliecinieties, ka bērnam patiešām būs ērti.

Telpu zonu sadalījums

Labākais mēbeļu izvietojums istabā ir iespējams tikai ar iepriekš izveidotu telpas zonējumu.

Bērns ļoti bieži dažu sekunžu laikā spēj mainīt viena veida darbību uz citu, tāpēc telpas izkārtojumam bērnam vajadzētu nodrošināt iespēju pāriet no multfilmām uz aktīvu spēlēšanos vai pēc grāmatu lasīšanas , nekavējoties sēsties pie datora. Katrai bērna darbībai jāpiešķir atsevišķa zona. Vienā vietā bērnam vajadzētu atpūsties, citā – spēlēt sportu vai aktīvās spēles, trešajā – zīmēt. Un katrā no piešķirtajām zonām ir nepieciešams izvēlēties atbilstošas ​​mēbeles.

Mēbeļu veikali 4istabas piedāvā mēbeļu komplektus, kas paredzēti izvietošanai bērnu istabās. Šādi komplektus var izveidot no galdiem, pufiem, dīvāniem, datorkrēsliem un krēsliem dažādām telpas zonām. Turklāt katrs elements ir harmonijā ar citiem pēc krāsas, materiāla, faktūras un kombinācijā ar citiem atbilstoši stila virzienam.

Pamatnoteikumi – mēbeļu izvietošana bērnistabā

Jebkurā ģimenē un katrs no vecākiem no savas pieredzes zina, ka ir ļoti grūti iemācīt bērniem ievērot kārtību un sakārtot rotaļlietas. Šim nolūkam bērna istabā jāievieto plaukts visu lietu glabāšanai. Grāmatas, mācību grāmatas, sporta piederumus, rotaļlietas pēc ietilpīga plaukta uzstādīšanas būs viegli un vienkārši atrast, un spēles un izklaides beigās tos novietot atpakaļ. Šādā gadījumā plauktu ieteicams novietot vienādā attālumā no darba un rotaļu zonām.

Bērna guļamvietas izveidošana prasa visuzmanīgāko attieksmi pret to visrūpīgāko vietas izvēli. Ja ģimenei ir divi bērni, tad racionālākais risinājums ir divstāvu gultas izvēle. Gultu var izvēlēties gatavu standarta izmēros, vai arī pasūtīt ekskluzīvu pēc individuāliem rasējumiem, kurā tiks ņemtas vērā visas jūsu vēlmes. Divstāvu gultas var uzstādītas gan mazās, gan plašās telpās. Vienīgais ierobežojums, ievietojot šādu gultu bērnu istabā, ir tas, ka griestu augstumam jābūt virs 2,5 metriem.

Skapja izvēle

Bērnu istabas skapis jāiegādājas ar maksimālu iztēli. Jums nevajadzētu censties iegādāties tieši tādu drēbju skapi, kas uzstādīts vecāku guļamistabā – bērnam tas, visticamāk, nepatiks. Un no funkcionālā viedokļa ir vairāki iemesli:

Bērniem nav nepieciešams skapis ar augstumu no grīdas līdz griestiem – bērns vienkārši nevar pats sasniegt augstākos plauktus. Un, mēģinot stāvēt uz krēsla, pastāv liela varbūtība nokrist un savainot sevi;
Vienkāršā stilā iekārtots skapis bērna istabai ir pārāk masīvs un apjomīgs.

Gatavas standarta mēbeles

Baltas bērnistabas mebeles
mēbeļu izvietošana bērnistabā

Telpai, piemēram, bērnu istabai, mēbeļu izvietojumam jānodrošina optimāla telpas izmantošana, kas ir svarīga nelielā platībā. mēbeļu izvietošana bērnistabā

Optimālais risinājums ir moduļu mēbeļu izmantošana bērnu istabas interjerā kombinācijā ar atsevišķiem mobilajiem priekšmetiem uz riteņiem. Maziem bērniem galdi un krēsli kļūs par priekšmetiem, kas galvenokārt paredzēti rotaļām, un pusaudžiem būs iespēja patstāvīgi un bez piepūles mainīt personīgās telpas interjeru, pārkārtot tos pēc saviem ieskatiem. Šie dizaina vingrinājumi palīdzēs attīstīt bērnu radošo domāšanu un māksliniecisko gaumi.

Neaizmirstiet arī par visa veida plauktiem, pie sienas liekamiem, nelieliem uz riteņiem, skapjiem ar plauktiem, pateicoties kuriem, jūs varat ievērojami ietaupīt pieejamo brīvo vietu.

Ar 4istabas mēbeļu veikalu piedāvājumu katra bērnistaba izskatīsies lieliski un būs izcili funkcionāla

Kopīgot šo produkta lapu: