Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle – Pirms izvēlēties darba virsmu virtuves mēbelēm, ir vērts izvērtēt visas piedāvāto galda virsmu materiālu priekšrocības un trūkumus.

Skaidu plātnes – populārākās un pieejamākās virtuves virsmas

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Populārākās un pieejamākās ir darba virsmas, kas izgatavotas skaidu plātnes ar speciāla plastikāta pārklājumu. Šādas darba virsmas ražošanai tiek izmantota skaidu plātnes loksne, kuras biezums ir vismaz 28 mm, piesūcināta ar īpašiem šķīdumiem, kas palielina materiāla izturību pret mitrumu un temperatūru. Augšpuse ir pārklāta ar speciālu plastikāta pārklājumu, kas ir izturīgs pret karstumu, mitrumu un nelieliem mehāniskiem bojājumiem.

Ja nolemjat iegādāties virtuves komplektu vai izgatavot virtuvi pēc pasūtījuma, un tajā pašā laikā nevēlaties ekskluzīvu un dārgu virsmu, skaidu plātnes galda virsma būs Jums labākā izvēle.

Dabīgais akmens virtuves darba virsmās – gandrīz neiespējami sabojāt

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Dabīgā akmens darba virsma ir no marmora, granīta vai kvarcīta plāksnes. No akmens izgatavotu darba virsmu ir gandrīz neiespējami sabojāt, tā nebaidās no mehāniskām un ķīmiskām ietekmēm, augstām temperatūrām. Šādas darba virsmas trūkumi ir tās augstās izmaksas un lielo svaru.

Mākslīgais akmens – viegli kopjams un arī izturīgs risinājums virtuvē

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

No mākslīgā akmens izgatavotajai virtuves galda virsmai nav dabīgā materiāla trūkumu, vienlaikus saglabājot tās pozitīvās īpašības. Šādas darba virsmas ir izturīgas pret mehāniskām un ķīmiskām ietekmēm, tām var izveidot jebkuru forma pēc dizainera pieprasījuma, ieskaitot integrētas izlietnes un sienas paneļus. Tiem ir plašāka krāsu gamma, viegls svars un zemāka cena kā dabīgā akmens virsmām

Metāla darba virsmas – higiēnisks, bet ne vienmēr praktisks risinājums

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Metāla darba virsmas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Metāls ir mazāk izturīgs pret mitrumu un augstām temperatūrām, viegli skrāpējams un nav atjaunojams. Metāla darba virsmas nav īpaši praktiskas, un tās ierobežo to formas. Metāla loksni var iegādāties tikai taisnstūra formā, kas apgrūtina dizainera ideju īstenošanu. Kā ieguvumu gan jāmin iespēju izveidot sterilu darba vidi. Obligāti jāizmanto speciālie kopšanas līdzekļi.

Masīvkoks – mūsdienīgi, bet salīdzinoši dārgi

darba virsma - kā izvēlēties

Koka galda virsma izskatās reprezentatīvi un bieži tiek izmantota kafejnīcu un restorānu dizainā. Šādu virtuves darba virsmu ražošanai tiek izmantots gan masīvkoks, gan līmēta koksne. Darba virsmas ir izgatavotas tikai no cieta koka. Starp koka darba virsmu trūkumiem ir neaizsargātība pret visām ietekmēm, augstās izmaksas, trauslums. Tai pat laikā virsmu ir iespējams apstrādāta ar koksnei paredzētiem aizsarglīdzekļiem un tā kalpos daudzus gadus

Kāda tieši būs Jūsu virtuves darba virsma – Tā ir Jūsu izvēle. Mūsu virtuves dizaina speciālisti labprāt Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu

Virtuves darba virsma: materiāla izvēle

Kopīgot šo produkta lapu: