Idejas priekšnama iekārtošanai mājoklī, kurā priekšnama nav

Šodien mēs aplūkosim tēmu – Idejas priekšnama iekārtošanai mājoklī, kurā priekšnama nav

Pirmais iespaids

Pirmais iespaids par mājokli rodas, pārkāpjot durvju slieksnim. Ne katrs no mums var iekārtot priekšnamu kā vēlas, jo vienkārši pietrūkst telpas visām idejām. Mēdz gadīties, ka nelielos dzīvokļos nemaz nav atsevišķa priekšnama, tāpēc var likties, ka uzreiz ienāc vai nu viesistabā, vai, piemēram, virtuvē. Lai raisītu idejas sava priekšnama iekārtošanā, esam apkopojuši dažus ieteikumus, kas Tev var palīdzēt!

Iekārtojot priekšnamu, jāatceras, ka īpaša uzmanība jāpievērš praktiskumam un tīrības uzturēšanai telpā, jo priekšnams ir vieta, kur no ārpasaules tiek ienesti dažādi netīrumi, dubļi u.tml. No praktiskuma viedokļa jādomā par virsdrēbju un apavu novietošanu un glabāšanu, kā arī telpas jēgpilnu izmantošanu.

Priekšnama mēbeles

Mēbeļu ziņā nelielās telpās labāk iztikt ar pašu minimumu – apavu skapīti, drēbju pakaramo, iespējams plauktu atslēgām un spoguli. Ja ir iespējams, tad labākais apģērba uzglabāšanas variants priekšnamā ir iebūvējamais skapis ar spoguli durvīs, kas būs gana praktisks un izskatīsies labi. Jāmin, ka spoguļi vizuāli padara telpu plašāku, kas ir aktuāli īpaši mazos priekšnamos.

Līdzīgi kā ar skapi, pārējās mēbeles priekšnamā arī var būt daudzfunkcionālas, piemēram, krēsls vai dīvāns zem kura novietot apavus. Ja nav vietas skapim, tad īpaši piemēroti būs atvērta tipa pakaramie ar āķīšiem.

Mazās telpās pēc iespējas jāizmanto katrs centimetrs, tāpēc nevajadzētu aizmirst par telpas stūriem, kur, piemēram, var izvietot plauktiņus dažādu lietu glabāšanai.

Protams, nevar aizmirst par to, ja telpa ir maza, tad vislabāk gan plauktus, gan skapi vairāk izvērst vertikāli līdz pašiem griestiem– uzglabāt nesezonas drēbes vai mantas, kas nav nepieciešamas ikdienā pašos augstākajos plauktos.

Apgaismojums arī ir svarīgs

Priekšnamā ne tikai mēbeles, bet arī apgaismojums ir būtisks. Šajās telpās lielākoties nav logu, līdz ar to ir ļoti svarīgi, lai tajā būtu pietiekami gaišs gan dienas, gan vakara laikā. Tāpēc iesakām izmantot ne tikai vienu spuldzi

Lai arī praktiskums ir ļoti svarīga nianse priekšnama iekārtošanā, nevajadzētu aizmirst par priekšnama kā mājokļa īpašnieku vizītkarti. Piemēram novietojiet priekšnamā lietas, kas raksturo Jūs, piemēram, interesantu paklāju vai izveidojiet fotogrāfiju vai plakātu sienu.

Nav vajadzīgs daudz, lai telpas ap sevi padarītu mājīgas. Galvenais, pievērst uzmanību niansēm, kas telpai dod savu raksturu un praktiskumam.

Idejas priekšnama iekārtošanai mājoklī, kurā priekšnama nav skatīt šeit

Priekšnama mēbeles - idejas un risinājumi
Idejas priekšnama iekārtošanai mājoklī, kurā priekšnama nav
Kopīgot šo produkta lapu: