Koka bērnu krēsliņš PUET028

42,00 Add to wishlist

koka krēsls bērniem PUET028

  • masīvkoks
  • pieejams dažādās krāsās
  • 32x32x60 cm
Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kategorijas

Īpašības

Ar koka kājām

Krēsla krāsa

-

Materiāls

Koks
Masīvkoks

Preces apraksts


koka krēsls bērniem PUET028, kas izgatavots no dabīga priedes koka un apstrādāts ar videi draudzīgām krāsām un lakām, sniedz gan estētisku baudu, gan praktisku lietojamību. Šis krēsliņš ir radīts ar domu par bērnu labklājību un vides aizsardzību, apvienojot dabīgu materiālu un ekoloģiski draudzīgas apstrādes metodes.

Priedes koks ir izvēlēts ne tikai tā izturības un ilgmūžības dēļ, bet arī tā siltā un mājīgā vizuālā izskata dēļ, kas rada siltumu un komfortu bērnu telpās. Katrs krēsliņš tiek uzmanīgi apstrādāts ar videi draudzīgām krāsām un lakām, nodrošinot to, ka nav izmantotas kaitīgas vai toksiskas vielas, kas varētu būt bīstamas bērnu veselībai.

Koka bērnu krēsliņš PUET028 ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu gan ērtību, gan drošību, gan arī estētisku baudu bērnu istabās vai citās bērnu telpās. Šis krēsliņš ir radīts, ņemot vērā bērnu vajadzības un komfortu, un tas ir veidots no augstas kvalitātes dabīga koka materiāla.

koka krēsla bērniem dizains ir vienkāršs un funkcionāls, bet tajā pašā laikā pievilcīgs un mājīgs. Krēsliņa konstrukcija ir stabila un izturīga, lai nodrošinātu drošību un ilgmūžību. Turklāt krēsliņš ir viegli pārnesams, kas ļauj brīvi pārvietoties starp telpām.

Vienlaikus koka krēsls bērniem PUET028 ir saskaņots ar bērnu galdiņu, radot harmonisku un vienotu interjera komplektu bērnu telpās. Kopā tie veido funkcionālu un estētiski pievilcīgu vidi, kur bērni var brīvi attīstīties, spēlēties un mācīties, saņemot optimālu atbalstu un komfortu.
Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais, kas uzraksta atsauksmi produktam "Koka bērnu krēsliņš PUET028"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *