5 būtiski faktori, kas radīs Jūsu viesistabu omulīgāku

5 būtiski faktori, kas radīs Jūsu viesistabu omulīgāku – Viesistabas iekārtošanas knifi

Kas padara viesistabu omulīgu? Kādas smalkās nianses jāņem vērā, lai tas izdotos izcili? Zemāk esam apkopojuši pāris padomus, lai viesistabas iekārtošana liktos tik vienkārša

Krāsas 

Krāsu izvēle mēdz būt viens no sarežģītākajiem procesiem. Lai atvieglotu šo izvēli, iesakām nonākt pie vienotas krāsu shēmas, kur par pamatu tiek ņemtas 3 krāsas. Centrālā krāsa sienām, tālāk lielajiem telpas elementiem, piemēram, dīvānam cita krāsa un akcentos, t.i., dizaina elementos, piemēram, spilvenos, puķupodos u.tml. Vienu no krāsām iesakām izvēlēties košu, lai tā piesaistītu uzmanību.

Centrā – dīvāns

Izvēloties viesistabas mēbeles, īpaša uzmanību jāvelta dīvānam. Tam ir jābūt funkcionālam un vizuāli pievilcīgam. Protams, tā izmērs ir atkarīgs no dzīvojamās istabas platības. Jo plašāka telpa, jo vairāk iespēju, taču bieži vien viesistaba pilda arī citas funkcijas, līdz ar to telpas izmērs ir ļoti ierobežots. Mazām telpā iesakām izmantot dīvānus, kam zem roku balstiem ir paslēpti pufi. Tos lietderīgi izmantot, ja mājās ierodas viesi un pārējā laikā pufi  būs paslēpti un lietderīgi izmantos telpu.

Detaļas 

Bieži vien mājīguma sajūta slēpjas pašā telpā, bet detaļās un niansēs, kas to piepilda. Ikviens sīkums un saimnieka pieskāriens personalizē telpu un rada omulības sajūt. .
Ne vienmēr telpas labiekārtošanā jāiegulda lieli līdzekļi, piem., ja mājās ir  tumšas mīkstās mēbeles, tās var atsvaidzināt ar krāsainiem spilveniem, tumšas vai neizteiksmīgas sienas ar košiem bilžu rāmjiem u.tml.

Apgaismojums 

Apgaismojumam telpā ir ļoti liela loma, jo kā jau iepriekš noskaidrojām , tieši detaļas ir tās, kas telpai dod omulības sajūtu. Pareizais apgaismojums var radīt lielu atšķirību, taču nevaram aizmirst par vizuālo baudījumu, piemēram, lodveida kupoli,  spuldzīšu virtenes vai funkcionālās iebūvējamās lampas.
Veicot izvēli, pievērsiet uzmanību Kelvina rādītājiem, t.i., spuldzes ar augstāku Kelvina rādītāju sniegs vēsāku toni, savukārt zemāks Kelvina rādītājs vēsta par siltākiem toņiem. Viesistabā iesakām izmantot siltu toni – 3000 – 4000 Kelvinu.

Tāpat telpu apgaismojuma un atmosfēras pielāgošanai pieejami aptumšošanas slēdži, kas sniegs iespēju regulēt apgaismojumu dažādās dzīves situācijās.

Brīva vieta 

Nepārblīvējiet telpu ar mēbelēm un citiem interjera priekšmetiem, jo nevis priekšmetu skaits telpā radīs mājīguma sajūtu, bet gan vairāk to funkcionalitāte un izkārtojums. Atstājiet pietiekami daudz vietu kustībai, izmantojot, piemēram  sienas, kur var novietot gan televizoru, gan grāmatas u.tml. lietas.

 

5 būtiski faktori, kas radīs Jūsu viesistabu omulīgāku

5 būtiski faktori, kas radīs Jūsu viesistabu omulīgāku
Viesistabas iekārtošanas knifi
Kopīgot šo produkta lapu: