Bīdāmo durvju skapis

Skapis ar bīdāmām durvīm priekšnamā – tas ir ērti vai nē?

Runā, ka ideja par drēbju skapja izveidi pieder Napoleonam – tieši viņš lika saviem karavīriem aizklāt atvērtajos plauktos esošās lietas ar aizslietni, lai tas viss izskatītos glīti. Neviens nezina, cik tur ir taisnība, bet bīdāmo durvju skapji ir kļuvuši populāri, un šodien mēs nolēmām tikt skaidrībā, cik pareizi ir ievietot šādu drēbju skapji ar bīdāmām durvīm priekšnamā.

Skapis ar bīdāmām durvīm priekšnamā - tas ir ērti vai nē?

Skapis ar bīdāmām durvīm priekšnamā – priekšrocības

Racionāla telpas izmantošana

Parasti pats priekšnams ir mazs, tāpēc ir ļoti svarīgi tam izvēlēties tādas mēbeles, kas nepārblīvēs telpu. Ideālā gadījumā priekšnamos 80–90 cm platām ejām vajadzētu palikt brīvām, lai Jūs varētu viegli pārvietoties un reizēm veiksmīgi palaist garām kādu no ģimenes vai pat kaķi .

Bīdāmo durvju skapju dziļums ir līdz 60 cm. Ar standarta priekšnama platumu ~ 1,5 m, tad 90 cm paliks brīvi. Un pēc telpu racionālas izmantošanas kritērijiem priekšnamā skapis ar bīdāmām durvīm ir ideāli piemērots tā iekārtošanai.

Netraucē atvērtas durvis

Bīdāmās durvis tikai atbīdās uz sāniem, to atverot, attiecīgi neaizņem tik ļoti svarīgo vietu un netraucē pārvietoties. Ja priekšnamā ir skapis ar veramām durvīm, tad ir jānodrošina vieta, lai varētu to atvērt un durvis netraucētu kustībai. Tāpēc, ja Jūsu priekšnams ir garš un šaurs, labāk šeit ievietot skapi ar bīdāmām durvīm, nevis tradicionālo skapi ar veramām durvīm.

Skapis ar bīdāmām durvīm

Skapī ir vieta daudz drēbēm un citām lietām

Skapja izvietojumu var izkārtot individuāli pēc savām vēlmēm. Parasti izvēlas vienu sadaļu ar plauktiem, bet otro – ar drēbju stangu, uz kuras karājas drēbju pakaramie. Turklāt nodalījumi bieži ir aprīkoti ar visu veidu nodalījumiem: atvilktnēm, kastēm vai vienkārši plauktiem. Tādējādi viss ietilps skapī: sākot no apaviem līdz pat virsdrēbēm.

Bīdāmo durvju skapis – universāls mēbeles risinājums

Tā vietā, lai priekšnamā novietotu drēbju pakaramo, drēbju skapi, apavu plauktu, kumodi un citas mēbeles, dažreiz pietiek ar viena drēbju skapja ievietošanu, un tas aizstās visas šīs mēbeles. Tas ir īpaši ērti, ja telpas platība ir maza, bet jūs mēģināt padarīt nelielu priekšnamu funkcionālu un skaistu. Skapis ar bīdāmām durvīm

Stilīgs gaiteņa interjers

Bīdāmo durvju fasādes var precīzi atbilst koridora sienu nokrāsai, un šajā gadījumā skapis vienkārši “saplūst” ar glīto minimālismu interjerā. Bet, ja vēlaties ar fasāžu palīdzību veidot spilgtus akcentus, varat to izdarīt : bīdāmās durvis var būt ar spoguļiem, kas var tikt pārklāti ar smilšu strūklas izveidotu dekoru vai augstas kvalitātes fotoattēlu, kā ari spilgtu krāsu akcentiem. Gan skapji ar spoguļiem, gan fototapetēm ļauj vizuāli paplašināt telpu priekšnamā.

Skapis ar bīdāmām durvīm priekšnamā

Kas jāzina, uzstādot skapi ar bīdāmām durvīm priekšnamā?

Noteikti izmēriet telpu un salīdziniet to ar mēbeļu izmēriem, kurus plānojat pasūtīt. Un paskatieties ne tikai uz telpas platumu, bet arī ņemiet vērā pāris centimetrus dēļ grīdlīstēm, jo gadās, ka skapja uzstādīšanai pietrūkst vien tie paši pāris centimetri . Drēbju skapji ar bīdāmām durvīm

Uzmanīgi izvēlieties skapja iekšējo pildījumu, lai vēlāk Jums būtu ērti izkārtot visas drēbes un citas lietas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka bīdāmām sistēmām ir nepieciešama pilnīgi līdzena grīda, tāpēc pirms mēbeļu salikšanas pārliecinieties, ka grīda ir izlīdzināta, lai durvis netiktu noslogotas nepareizi, atverot un aizverot.

Mums ir viens secinājums – Skapis ar bīdāmām durvīm noteikti ir ērts risinājums. Izmēģiniet un pārliecinieties par ērtībām, ko sniedz šāda veida skapis!

Kopīgot šo produkta lapu: