Kā izvēlēties sev piemērotāko drēbju skapi?

Kā izvēlēties sev piemērotāko drēbju skapi?

Drēbju skapis – it kā viss skaidrs, bet tieši drēbju skapis ir viena no ikviena mājokļa neiztrūkstošajām sastāvdaļām ir skapis, kurā glabāt ne tikai apģērbu un apavus, bet arī dažādas citas lietas.

Lai izvēlētos sev piemērotāko, iesakām pievērst uzmanību dažām iezīmēm:

Drēbju skapis

Iebūvējamais skapis vai brīvi stāvošais drēbju skapis? 

Vissvarīgākais skapja izvēlē ir saprast, cik daudz vietas ir paredzēts skapim. Piedāvājam divu veidu skapjus : iebūvējamais skapis un brīvi stāvošs drēbju skapis. Ja esat izlēmuši par iebūvējamo, tad iebūvējamo skapju sistēmas un iebūvējamo skapju variācijas ir plašas – atliek tikai zināt precīzus izmērus un mēs izgatavosim skapi pēc individuāla projekta. Šis gan būs dārgāks prieks kā iegādāties jau gatavu skapi.

Ja runājam par brīvi stāvošiem skapjiem, tad svarīgi ir saprast, cik daudz brīvā platība ir ap skapi. Uzmanība jāpievērš tam, vai skapja priekšpusē būs pietiekami vietas, lai izvilktu atvilktnes. Mērot telpu, ierēķiniet papildus centimetru skapja platumam un papildus četrus līdz piecus centimetrus skapja augstumam.

Apģērbu skapis

Drēbju skapja izmēri

Izvēloties skapi, svarīgs ir ne tikai tā augstums un platums, bet arī iekšējais un ārējais dziļums. Dziļums ietekmēs to, cik ērti varēsiet karināt drēbes skapī. Ierasti guļamistabas skapji ir 60cm dziļumā, priekšnama skapji – 45cm. Jāmin, ka arvien lielāku popularitāti iegūst stūra skapji, jo tie ir piemēroti kā mazām, tā arī lielākām telpām. Stūra skapji neaizņem daudz vietas un lieliski aizpilda tukšos stūrus telpā.

Ja telpā vietas ir pamaz, iesakām skapja ietilpību izvērst uz augšu. Piedāvājam skapjus, sākot no 180cm augstumā līdz pat 240cm.

Drēbju Skapis kā dizaina elements

Drebju skapis var kalpot ne tikai kā vieta, kur glabāt apģērbu un mantas, bet arī kā dizaina elements. Piedāvājam skapjus ar spoguļiem, kas lieliski ekonomēs līdzekļus un vietu, jo nebūs nepieciešams iegādāties spoguli atsevišķi. Tāpat piedāvājam arī skapjus ar gravētiem spoguļiem un fototapetēm. Ja vēlaties vienkāršu drebju skapi, tad piedāvājam dažādas krāsu variācijas gan korpusam, gan skapja profiliem. Iespējas ir daudz un dažādas!

Praktiskums

Lai skapis kalpotu pēc iespējas lietderīgāk, pirms tā iegādes atliek apdomāt, ko tajā uzglabāsiet, t.i., ja ir daudz karināmo drēbju, tad jālūko pēc skapja, kas ir 60cm dziļumā. Sīkumu un mazāku apģērbu gabalu uzglabāšanai vislabāk kalpos atvilktnes un grozi.

Ja pēc raksta izlasīšanas vēl  ir neskaidrības, aicinām apmeklēt mūsu veikalus, lai klātienē aplūkotu piedāvātos skapjus un konsultētos ar mūsu zinošajiem darbiniekiem, un galu galā atrastu sev piemērotāko skapi! Kā izvēlēties sev piemērotāko drēbju skapi?

Kvalitatīvi drēbju skapji

 

Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu ŠEIT!

 

Kopīgot šo produkta lapu: