Virtuves kolekcija SREL

SREL virtuves mēbeles ir ekonomisks krājumu komplekts. SREL virtuves mēbeļu sistēma piedāvā izvēli no 20 korpusus, no kuriem varēsiet izveidot savu komplektu, kas atbilst Jūsu vajadzībām!

Netika atrasts neviens produkts, kas atbilstu jūsu izvēlei.

Virtuves skapītis SREL

Virtuves kolekcija SREL – praktiska un mūsdienīga izvēle Jūsu virtuvei! Lieliska kvalitāte par izdevīgu cenu – virtuves skapītis SREL

SREL virtuves mēbeles ir ekonomisks krājumu komplekts. SREL virtuves mēbeļu sistēma piedāvā izvēli no 20 korpusus, no kuriem varēsiet izveidot savu komplektu, kas atbilst Jūsu vajadzībām! SREL komplekta universālā dizaina un funkcionalitātes dēļ labi iederas dažādos interjeros.

SREL virtuves mēbeles ir ekonomisks krājumu komplekts. SREL komplektā ir arī peejams skapis ar atvērtu plauktu.

SREL komplekts piedāvā iespēju uzstādīt iebūvēto tehniku ​​un aprīkojumu un dažādiem papildu piederumiem. Izvēlieties interesantus dekorus un aksesuārus, un jūsu virtuve kļūs par patīkamu un funkcionālu vietu jūsu ikdienas dzīvē. Komplektā ir arī iebūvētās tehnikas un aprīkojuma skapji. Jūms iegādājoties šo  komplektu, Jūs varētu varētu viegli un patstāvīgi salikt, un pielāgot darba virsmu, kas ir piemērotas skapju izmēriem. SREL virtuves mēbeles ir ekonomisks krājumu komplekts.

Skapīšu izmēri:

Izlietes virtuves skapīšu augstums (bez galda virsmas) ir 82 cm, dziļums – 45 cm
Apakšējo virtuves skapīšu augstums (ar galda virsmu) ir 84 cm, dziļums – 45 cm un 51 cm.
Augšējo virtuves skapīšu augstums ir 72 cm un 36 cm, dziļums – 30 cm.

  • Mūsdienīgs un Ekonomisks dizains
  • Ar koka fasādi
  • Korpuss: Balts LKSP
  • fasādes: Laminēts LKSP

Cokols un galda virsma ir iekļauti komplektācijā.

Rokturi un kājas ir iekļautas komplektācijā.