Spēļu datorkrēsls ADKK1266

218,00 203,00 Add to wishlist

Ergonomisks spēļu datorkrēsls ar funkcionāliem spilveniem mugurkaula atbalstam ilgtošai sēdēšanai. Krēsls sēžamās daļas augstums regulējās no 51cm līdz 61cm. Maksimālais sēdētāja svars: 130 kg. Krēslam regulējās gan muguras daļa, gan augstums. TILT mehānisms. Gumijas ritentiņi klusākai un saudzīgākai krēsla bīdīšanai.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Krēsla kājas

Plastmasas kājas

Materiāls

Eco āda
Plastmasa

Īpašības

Ar roku balstiem
Ar spilveniem
Grozīšana
Gumijas ritentiņi
Plastikāta krustakāja
Regulējama aizmugure
Regulējams augstums
Tilt mehānisms

Krēsla veids

Ar roku balstiem
Polsterēti krēsli

Preces apraksts

Spēlētājiem īpaši izstrādāti datorkrēsli ir jaunākās paaudzes produkti, kas radīti, pievēršot lielu uzmanību katrai detaļai, ar nolūku ilgi un, galvenokārt, ērti sēdēt pie datora. Lieliski veidoti un ergonomiski atzveltnes krēsli spēj novērst mugurkaula ilgstošas ​​lietošanas grūtības. Atzveltnes krēslam pievienotie spilveni ir ne tikai efektīvs stilistisks sīkrīks, bet galvenokārt funkcionāls papildinājums pareizam mugurkaula atbalstam. Mīkstās un ļoti elastīgās putas, kurās atzveltnes krēslam ir izmantotas, labi notur svaru un garantē ērtu lietošanu ilgu laiku.Silikona gumijas riteņi nodrošina klusu un netraucētu kustību pa zemi. Sertificētais gāzes pacēlāja mehānisms var izturēt slodzi līdz 130 kg

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.